Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után tűnnek el az...

Mennyi idő után tűnnek el az edzőtermekből az új évi fogadalom eredményeként odakerült emberek?

Figyelt kérdés

Régebben hosszabb ideig jártam edzeni, de 1 éve semmi, most már igazán rám férne, csak rohadtul utálom mikor tömegnyomor van, és most ott vannak a lefogyni vágyók akiknek ugye a 95%-uk hamarosan végleg eltűnik az edzőtermekből.

Ez mennyi idő?Én még várok szerintem 1 hetet, bár addig biztos nem tűnik el mindegyik, de egy jelentős részük igen.

Tapasztalataitok alapján meddig bírják?1 hónap?


2014. jan. 3. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azért tuti nem hagynám abba, mert kicsit többen vannak.:)
2014. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
te is közéjük tartozol ugye?
2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pfffffffff na ez az.ezért nem lejárni ki a f.aszt érdekel engem csak a súly érdekel és a tükörképem:D

egyébként tényleg uristen ma mennyi kis hülye ratyi volt nevetséges

2014. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát az egyértelmű,hogy idióta a második válaszoló.


Egyébként egy műtét miatt hagytam abba, de őszintén szólva 3 hónap után mehettem volna újra, ám ellustultam így 1 év kimaradt, és most szeretnék már ismét menni, de nem mindegy,hogy egy 50 főre tervezett helyen 80-an tartózkodnak,40-en vagy 20-an, és most a sok újévi idiótának köszönhetően vannak vagy 80-an.

Korábban nem figyeltem meg mennyi idő alatt szóródnak ki végleg, talán 1 hónapra tippelnék, de inkább megkérdeztem,hátha egy jelenleg is aktívan sportoló egyén megtudja ezt mondani.

2014. jan. 3. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, mert teremfüggő. Nálunk pl nem lettek többen.
2014. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Tavasz végére nyomuk sem lesz.
2014. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
engem nevezhetsz idiotának de szerencsétlen edzenivágyokrol mi jogon beszélsz igy?
2014. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!