Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen volt, mikor elsőnek...

Milyen volt, mikor elsőnek jártál edzőteremben?

Figyelt kérdés

Én kicsit félek belevágni... Te kértél segítséget vagy volt rá egyáltalán szükséged? Milyen gyakorlatokat végeztél? Mit csináltál, ha nem tudtál eligazodni valamin? Nem érezted magad kellemetlenül a sok tapasztalt ember között? A többiek nem néztek le?

Vagy írhattok bármit!


2014. jan. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Először is olvasni kell a témában és simán odamehetsz bárkihez a teremben, mindenki segíteni fog. Nálunk ez így megy.
2014. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már nem nagyon emlékszem
2014. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt először hogy sok gépről fogalmam sem volt hogy hogy kell használni. Előbb odamentem a kézisúlyokhoz, mert ahhoz nem kell sok ész, és miközben azokkal edzegettem kicsit, figyeltem hogy hogy használják a többi gépet. Ezzel ment el kb az első két edzős nap. Aztán utána már sima ügy.
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Király volt. . és azóta is a súlyzók rabja vagyok ;)
2014. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!