Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen mit lehet sportolni?

Télen mit lehet sportolni?

Figyelt kérdés
Nyáron elmegyek futni, rengeteget biciglizek, de a hideg miatt télen nem tudok, nem akarok megfázni, meg rossz megizzadni kabátba mondjuk. Otthon tornázni nagyon unalmas, próbáltam, tudnátok valamit ajánlani? Szívesen sportolnák, de azért meg fizetni kell, meg nem tudom hogy mit választanák. Inkább valami olyat szeretnék amit magamtól csinálhatok.

2014. jan. 6. 18:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szobabicikli? Távolba nézés? Korcsolya? Sí? Szánkó? Mondjuk nincs hó az utolsó kettőhöz.
2014. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzések végtelen skálájából válogathatsz, ha veszel magadnak mondjuk két 15 kilós egykezest.
2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ne kabátban fuss hanem melegítőben úgy nem fázol meg ha nem állsz meg közbe. Ha meg a torkod megfájdul a hideg levegőtől stb akkor érdemes venni futáshoz maszkot, pl a decathlonban is láttam olyat. Amúgy meg bárhol tudsz csinálni fekvőtámaszokat, felüléseket stb.
2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy sakkozz
2014. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen a távolbanézés az ám a sport... ja meg sakk.. ilyen mozgásra van igényem...:D:D
2014. jan. 6. 19:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne röhögtess már, milyen hidegről, meg megfázásról beszélsz? Én pl egész télen futok, nekem csak a sár jelent időnként némi problémát, de hidegről szó sincs ebben az országban. (különösen nem mostanában.) Mínusz 15 alatt nem ajánlott a futás, mert akkor már a tüdő csak nehezen tudja felmelegíteni a beszívott levegőt, de addig semmi probléma nincs vele. Ha fázol, fel kell öltözni, persze lehetőleg nem nagykabátba, hanem megfelelő téli futóruhába, amiben könnyű a mozgás. De nekem többnyire télen is az volt a gond, hogy túlöltöztem, túl melegem volt. Az a jó, ha induláskor kicsit fázol.


Úgy hogy hagyd abba a nyöszörgést, és kezdj el futni!

2014. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyalogtúra, kirándulás. Azt télen is lehet. Biciklizni, futni is, csak ki kell tapasztalni az öltözködést (kabát nem kell, de vékony sapka, sál, kesztyű igen).
2014. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké :D
2014. jan. 7. 14:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Most futottam le terepen 15 km-t rövidujjú pólóban és térdalatti vékony nadrágban. Soha nem szoktam megfázni. Ez még jó időnek számít.

Miért nem futsz a szabadban?? Nem fogsz megfázni.

2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké, akkor szerintem ki fogom próbálni :) köszi, hogy rávettetek :D
2014. jan. 7. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!