Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem tudok kézen járni...

Ha nem tudok kézen járni akkor mim gyenge?

Figyelt kérdés

Nem megy a kézen járás, pedig meg akarom tanulni az egy kezes kézenállást is, de így az sem fog menni egyelőre mert nem tudom felemelni az egyik kezemet. Max 3at tudok lépni kézzel.

Két kézzel falnál kézen állni kb 1 percig tudok, 1 perc környékén elkezd lassan remegni a kar izmom és kezdek könyöknél összecsuklani. Szerintem ezt is tovább kellene bírni.

Falnak támaszkodva azt sem tudom megcsinálni, hogy egyik kezem hirtelen felemelem és megérintem a vállam.

A váll ízületem lehet gyenge?

Ezt hogy lehet erősíteni? Minél többször gyakorolgatom ezeket aztán folyamatosan erősödik és majd menni fog?


2014. jan. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tolóckodással. Vállöv, kar izmai (tricepsz) gyengék.
2014. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! akkor többet fogok tolódzkodni
2014. jan. 7. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

2 percre tornázd fel a falnál kézen állást,akár menetekre bontva pl 4x1 perccel indíthatod.

de igazából nem is értem a kérdést a fegyencben le van ez vezetve.

a koordinációd adott a gyakorlathoz ha jól értem,akkor a felsőtested ereje nincsen meg hozzá és az erő állóképességed.

2014. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 8. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!