Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánljatok nekem olyan elektro...

Ajánljatok nekem olyan elektromos darts táblát ami kb 10000ft nem kerül többe. Megtartja a belé dobott nyilakat, és akár 17g nyilal is lehet használni? és persze sok játék lehetőség legyen benne, ha lehetséges.

Figyelt kérdés

#darts #elektromos tábla #darts elektromos tábla
2014. jan. 14. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha hozzácsapnál egy nullát, akkor talán.
2014. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
komolyan ilyen lehetetlen küldetés?
2014. jan. 14. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Az olcsó elektromos táblák hamar tönkremennek és nem tartanak rendesen. Még egy sima tábla is 12ezer + , nem hogy egy jó minőségű elektromos. Amúgy a sima jobb is, nem a lyukak határozzák meg hova mehet, nem pattan ki annyiszor és rengeteg féle "játék" lehet rajta, mert csak a képzelet szabhat határt.
2014. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
esetleg akkor vmi jóféle elektromos táblát tudnál ajánlani ami mondjuk a fenti kritériumoknak megfelel.természetesen az ár besorolásom ne vedd figyelembe...
2014. jan. 14. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:

10e Ft-ért nem kapsz túl jót.

A 20e Ft felettiekben ha jól tudom már van egy gumis elektronika védelem.

Előbb utóbb sajnos mindben tönkre megy az elektronika.

Tehát az olcsóbb táblákra is lehet 17-es nyíllal dobálni csak előbb adja meg magát.

Az egyes olcsóbb táblák elektronikája között belül meg semmi eltérés nincs.


Tehát egy márkásabb darab mondjuk 14-15e-ért ugyanazzal az elektronikával van felszerelve, mint egy 9-10e Ft-os. Van amelyik csak azért drágább 4-5e-el mert adnak hozzá adaptert is. Amúgy simán megy mind elemmel. Nálunk már 2 hónapja meg van és még mindig nem merültek le. Pedig nem is új elemeket tettem bele.


Sőt a tescoban lehetett kapni 6500-ért egyet, ezt később adták még 3000-ért is akciósan.

Ugyanolyan táblát láttam csak más színűek voltak a szektorok 11e Ft-ért.


Most nálunk a tescoban 11.500-ért láttam egy másik típust. A belső elektronika meg ugyanaz (az egyik táblából valami barom kitörte a bullt és ott látszódott az elektronika), ráadásul még a programja is dettó azt tudja. Szóval csak azért kell többet fizetni, mert az piros, kék, fehér szektorokat tartalmaz meg vastagabb az egész.


Mi próbaképp vettünk egy 3000-est a tescoban próbaképp, hogyha nem jön be, akkor sem költöttünk rá sokat.

Azt én megtuningoltam. Az összes érzékelési pontra tettem egy gumi korongot így ez tompítja a rá ható erőt, viszont rendesen érzékel.


Ha tönkre megy, akkor veszünk jobbat, mert nagyon bejött a dolog szinte minden nap játszunk.


Lehet még kapni szizál+elektromos táblát is. A neten láttam, de hogy itthon hol lehet kapni azt nem tudom.

2014. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a részletes elemzést!:) nekem is volt 1 olcsó(?majdnem 10000ft) auchan-os táblám,de az 1óra múlva megadta magát örökre:(még azt szeretném kérdezni,h ebben a tescos táblában a nyilak benne maradtak dobás után,vagy rögtön kiesik. enyémben amig müködött 1etlen egy nyíl se maradt meg...főleg így is érdekel,h megbuheráltad, így h viselkednek benne a nyilak?kívancsian várom azt is,h ilyen aktív használat után meddig bírja a tied!mondjuk én nem vok ilyen szerelő zseni... de érdekel,h neked ,h vál be újitásod?
2014. jan. 16. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:

Most jöttünk vissza épp a tescoból. :)


Benne maradnak a nyilak. Ritka az amikor kipattan. Persze ebben benne van az is,hogyha valaki túl nagy szögben dobja és úgy találja el a táblát.

Megnéztem itt nálunk a kinyithatós (van ilyen bezárható ajtó az elején) adapterrel együtt 6500Ft volt. És a poén, hogy az adapterre rá volt írva, hogy Echowell. Tehát ugyanaz a márka amit máshol árulnak csak itt tesco felirat van rajta.

Azokat a táblákat meg máshol 10e felett árulják.


Volt a sima nem kinyithatós az 11.500. Ne kérdezd miért így árazták be. Sokszor rosszul áraznak. Ellenőrizni kell!

Egyszer vettünk távirányítós állóventillátort 4500ért, a nem távirányítós meg 7000 volt. És nem volt akciós.


A miénk ilyen csak más színűek benne a szektorok és az volt 3000, abban sincs adapter..

[link]


Ez az amit mi vettünk 3000-ért, totál ugyanaz. Itt árulnak egy olyat.

[link]

Annak aki ezt árulja, annak szerintem fogalma sincs, hogy hogyan kell dartsozni. Biztos nem számol rosszul csak ha olyan játékmódot választ amiben nem a szektornak megfelelő pontot adja (ilyen az óra nevű játék pl), akkor nyilván nem annyit számol. Én még sosem vettem észre, hogy rosszul számolna.


Ez van most 11.500-ért a tescoban.

[link]


És ennek a kinyithatós változata kb 6500 körül. Arról nem találok képet. Sőt abban talán több játékmód is van, de 16 féle és 125 játékvariáció biztos van. Mi ezekből 3-4 félét használunk kb 10 variácóval.


Ha van ott tartalék hegy, akkor érdemes hozzá azt is venni. Mert könnyen törik. Ha nincs, akkor máshol előbb-utóbb venni kell.

Nekünk a rövid változat vált be (4-5 félét próbáltunk ki), abból még egyet sem törtünk el.

2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most néztem a vaterás linket abból hiányzik a dupla bull. Szépen tönkre vágták, végülis használhatatlan. Azt nehogy megvedd!!
2014. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még nézegettem én is a táblákat és találtam egy képet.

Ez az ami kb 6500-ért van nálunk.

[link]

2014. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
huh megint csak köszöni tudom ezt a részletes elemzést!nagyon örülök neki! az ajánlott táblákat már én is láttam a szolnoki tescoban régebben.de nem mertem tescos neve miatt venni. aztán kaptam ajándékba az auchanosat.fentebb írtam,h jártam vele. igy mégjobban féltem tőle. de ezek után bátrabban nézem meg újra a tescoban. az enyém amit kaptam anno 6 gombos volt,de stílusra nagyon hasonló szekrény nélkül.
2014. jan. 17. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!