Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánljatok nekem olyan elektro...

Ajánljatok nekem olyan elektromos darts táblát ami kb 10000ft nem kerül többe. Megtartja a belé dobott nyilakat, és akár 17g nyilal is lehet használni? és persze sok játék lehetőség legyen benne, ha lehetséges.

Figyelt kérdés

#darts #elektromos tábla #darts elektromos tábla
2014. jan. 14. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Ami még fogyóeszköz az a toll. Abból kb 300-350Ft 3db. Egyébként nem feltétlen az Auchan táblával van a gond, lehet hogy a hegy nem jó típus.


Vannak jobban és rosszabbul kidolgozottak. Van amit úgy sikerült beletörni a táblába, hogy teljesen beleszorult és amikor kivettem a fél hegy benne maradt.

2014. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
esetleg még arról tudnál 1 linket küldeni,h Neked melyik hegy vált be a tábládhoz?
2014. jan. 17. 19:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Arról nem. Itt van az egyik áruházban hegy és ott van több féle ömlesztve 5Ft/db áron. Vásároltam 4 félét + ami benne volt eredetileg. Azok közül a rövid volt a jó. Venni kell pár darabot és kipróbálni aztán ami jó, abból kell venni többet. De nekünk már az is kitart vagy egy évig ami most van az kb 30 db.

Az amit adtak hozzá az is elég jól bírja a strapát. De olyat nem találtam.

Mondjuk a Harrowsnak van ilyen 200db-os kiszerelése valami 1000Ft körüli áron. Na az életed végéig is kitart akár. :)

2014. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ma elmentem biciklizni és beugrottam a Decathlonba is. Ott ugyanaz a tábla volt ami a tescoban. Az a kinyitós. A különbség annyi volt, hogy arra Geologic márka volt felszitázva. Ott 10e volt az most a tescoban ha kapsz még kb 6500Ft.

Tehát hiába veszed meg dárágbban ugyanazt kapod csak más rajta márkajelzés.

A magyar oldalon nem találtam. Itt van ugyanaz, csak más rajta a márkajelzés.

[link]


Egyébként nagy csalódás volt, mert a honlapon található készletnek semmi köze az üzletben találhatóhoz. Kb 3 féle nyíl volt az oldalról, és az pont nem volt amit már kinéztem magamnak.

Szinte csak geologic nyilak voltak.

2014. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nos én úgy jártam,h akiktől kaptam elözőleg a darts táblát, most ugyan ott vettek 1 drágábbat,hátha....hát sajna az még annyit se bírt,h kipróbáljuk....:/igazából most már félek bármelyik elektronikus kütyütől.pedig ugye bár ezt szeretnék ajándékba adni,na és én is örülnék neki.főleg igy,h hallom mástól is ,h csak jó a tescos,meg sokáig birja, na de én eddig kettő hasonló táblából kétszer csalódtam...
2014. jan. 28. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!