Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha heti 3 alkalommal eljárok...

Ha heti 3 alkalommal eljárok fél majd később 1 órákat futni, mennyi idő míg a 170cm/85kg-ból legalább 10 kg-t lefogyok?

Figyelt kérdés

Mire figyeljek oda,hogy minél eredményesebb legyen a fogyás?

Később pedig szeretnék egy sportosabb alkatot,azt hogy érhetném el?



2014. jan. 15. 13:31
 1/10 A kérdező kommentje:
ilyen alakot szeretnék: [link]
2014. jan. 15. 13:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Heti 3 alkalom futástól nem fogsz fogyni.


Eddig híztál nyilván, mert magas volt az inzulinszinted. Ezen az változtana, ha több zsírt ennél, jóval kevesebb szénhidrátot és tejterméket, így alacsonyabb lenne az inzulinszinted, tudnál zsírt leadni (fogyni).


Ide abszolút nem illik a futás, az magánügy! :)

2014. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz a formához meg pláne nem futkosni kell, hanem edzeni, erősíteni. Ez egy elég csinos csajszi, tényleg alacsony testzsírral. Normálisan kell enni hozzá, és nem lehet elfutkosni az edzést. Fegyencedzésnek neki lehet kezdeni, mellette intenzívebb edzés (ökölvívás vagy bodyrock TV edzésvideó, több jó választás is van).
2014. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Osynho ***** válasza:
A kérdés ebben a formában értelmetlen. Ha többet szel, mint amennyit elégetsz, még hízhatsz is, a futás ellenére. Ráadásul, amint írták is, súlyzós edzés is kellene. Viszont az is fontos, hogy egyszerre nem fogyhatsz és izmosodhatsz, mert más táplálkozás kell hozzá
2014. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy fogyjak le??
2014. jan. 15. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem eszel gyulladásfokozó, hizlaló kaját.
2014. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Először is inkább keress egy futás tervet,rengeteg jó van a neten,megtanít hogy fokozatosan haladjál.Étkezésnél nem ajánlok diétát én személy szerint bármit meg eszek csak kevesebbet.
2014. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A nyugati világban az elhízásért, szív-érrendszeri és más krónikus betegségekért legnagyobb részt a nagyon eltolódott gyorsan felszívódó szénhidrát alapú táplálkozás (ki mennyi búzát eszik?), a gluténfogyasztás és a tejfogyasztás felelős.


Aki ezektől megszabadul, egészségesebb lesz, ez egy komoly tény.


Persze számít más is, vitamin bevitel (napozás vagy d-vitamin fogyasztás) illetve egyéni eltérések miatt más részletek, de a fogyás fő kérdése ennyin múlik, a gyors szénhidrátokon és a tejtermékeken. Ezekkel lehet hízni.. ezek nélkül lehet normalizálni a testsúlyt.


Persze ki lehet találni, hogy én mostantól csak 1200 kcal-t eszem meg ugyan úgy szénhidrátból, csak ennyi kajából semmi vitaminhoz nem fog jutni a szervezet, és lehet valaki 'normál' súly mellett is löttyedt, beteg..

2014. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az szerintem bullshit, hogy a tejfogyasztás egészségtelen.
2014. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nem egyéni megérzés kérdése, hanem egészségügyi vagy biológiai kérdés.


De ha esetleg a személyes hit számít.. akkor én hinni akarok benne, hogy nem fog a kés.



Valójában viszont rohadt sok munka kell hozzá, hogy olyan legyen az emberi test, hogy azt ne lehessen megvágni.. hmm, Te vajon dolgozol annyit, hogy a tej gyulladásfokozó hatását ellensúlyozd valahogy? Mert csak úgy 'simán', főleg a búzaevő emberre tényleg káros. De nem kizárt teljesen, hogy valahogy lehet csökkenteni ezt a káros hatást.


Aki semmi gabonát, burgonyát, hüvelyes zöldségeket (és ezekből származó lektineket) nem eszik.. nincs áteresztő bél szindrómája az lehet jobban tolerálja a tejet.. Mellé még komoly qigong, a "Wei Qi" ugye a bőr felszínen és az emésztőrendszeren végig fut, tehát a beleken is.. ha megerősödik, akkor ki tudja. Talán a tej káros hatásai is minimalizálhatók, persze ezt most csak felvetem mint lehetőség, és igen tudatos étrendet + heti sok-sok óra olyan gyakorlás kellene hozzá, ami a lakosság nagy része számára eleve nem igazán elérhető :D


De biztos.. nem káros a tej :)

2014. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!