Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg annyira hihetetlen,...

Tényleg annyira hihetetlen, hogy egy lány egy férfi sportolót a teljesítménye miatt szeret?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kézilabda mezt kértem egy bizonyos játékos számával, azóta is azt hallgatom, h "de van barátnője","szervezzek egy randit?" stb. :s
2009. dec. 4. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is hihető, de ki lehet nőni belőle.

/Egy halk kérdés: ha egy másik sportolónak mondjuk abból a csapatból jobb lesz a teljesítménye, akkor ő lesz a szeretett egyén? A kérdésedből ez következik! De szerintem ez az elfogultság / elvakultság?/ okán ki van zárva. Jól gondolom, ugye?/

Üdv: StMiklos

2009. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt inkább az a gondom, hogy mindenki rögtön azt hiszi, hogy azért szeretem az adott sportolót, ahogy kinéz és nem azért, amit csinál...
2009. dec. 4. 16:28
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy a kérdésre is válaszoljak, jobb teljesítményű játékosra nem cserélném le, mert az ő játékstílusa áll legközelebb hozzám.
2009. dec. 4. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ezt ki lehet nőni:) gyerekes dolog..velem is van vagy inkább volt nem is tom ilyen:)
2009. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is azért szeretem Gattusot mert tetszik a játékstílusa, viselkedése és az ahogyan érvényesülni tud a pályán. szerintem nem egy vonzó férfi.. igaz ő focista és nem sok köze van a kézihez, de példának szántam


16L

2009. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó példa volt, mert ez a jelenség sportágtól független. :)

A "ki lehet nőni" válaszokból pedig úgy gondolom, hogy ők is félreértették. :)

2009. dec. 4. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah de gattuso béna ha már egy csajnak tetszen egy focista minimum olyannak kéne lennie mint ronaldinho volt vagy messi vagy thierry henry (: nekem henry a példaképem-meg is látszik a focijátékomból
2009. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!