Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfi biciklim van, pedig...

Férfi biciklim van, pedig lány vagyok. Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is az volt. Fordított helyzetben rosszabb lenne :D (Fiú lennél lányos bicajjal)
2009. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is az van,engem nem zavar.Bár igazábol a boltba járok vele,ritkán használom csak ugy bicajozni.
2009. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam a feleségem van így... Pedig nem rég vettünk neki, mármint női vázasat. Épp mostanság vettem észre hazafele tartva nagy vígan teker haza a kerékpáromon:D Míg nem volt neki megszokta az enyémet. De szólhatott volna akk vettem volna magamnak másikat:P:D
2009. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Igazából engem sem zavar,csak érdekel,hogy nemcsak nekem van-e férfibringám.:)
2009. júl. 30. 16:38
 5/8 anonim válasza:

Nekem is az van. 16/L

És minden nap használom több km-en. Kicsit sem zavar, hogy az van. A tesómtól "örököltem". Már kb. 4 éve ez van nekem, de még sosem szólt senki, hogy "miért fiú biciklid van" vagy hasonló. Ha gondolták, és szerintük ez ciki, akkor az az ő bajok. Nem érdekelnek. Az ciki, ha valakinek 50 éves biciklije van, vagyis úgy néz ki. És ha a bicikli kicsi neki. :-D

2009. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2009. aug. 9. 17:28
 7/8 anonim válasza:
Én is lány vagyok de a férfivázasat jobban szeretem:) Van nőim is de mindig az öcsémét használom:)
2009. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én lány vagyok, de fiú biciklim van, az öcsémnek meg lány. :-)
2009. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!