Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok otthoni, hatásos...

Tudnátok otthoni, hatásos edzéstervet mutatni lánynak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szeretnék fogyni kb. 15 kilót. Sajnos pénzem nincs elmenni konditerembe. Futni szoktam néha a közeli parkban, de ennyi. Az étrendem megfelelő, orvos segítségével állítottuk össze, de a mozgáshoz már nem tudott hozzászólni. Nem szeretnék videókra ugrálni, inkább fenék, comb, has gyakorlatok érdekelnének (súlyzók beszerzése folyamatban van a karedzésekhez). Köszönöm szépen előre is!
2014. jan. 27. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
azért mi kíváncsiak lennénk arra az étrendre!
2014. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés megfelelő.


Orvosok többsége NEM ért táplálkozáshoz, tényleg leírhatnád a szuper étrendet.

2014. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Reggelire zabkását ajánlott gyümölcsökkel, vagy még esetleg teljes kiőrlésű kenyeret, csirkemellsonkával, túróval, zöldséggel, tojással esetleg. Tízóraira gyümölcssalátát, ebédre zöldséget vagy barna rizst csirkemellel, esetleg hallal. Uzsonnára és vacsorára pedig fehérjét,túrót vagy tojást.
2014. jan. 27. 12:39
 4/17 A kérdező kommentje:
A fegyencedzést én is néztem, de szégyen, nem szégyen, nem bírom el saját magam. Nagyon rossz kondiban vagyok, kb. 6-7 fekvőtámaszt tudok megcsinálni, azt sem szabályosan.
2014. jan. 27. 12:42
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez bizonyos komoly nézetek szerint azért nem jó, mert káros.


A zabban túl sok szénhidrát van, kevés fontosabb tápanyag. Teljes kiőrlésű kenyerek tele vannak gluténnal.

Csirkének nincsen sonkája, és a legtöbb élelmiszergyártó nagyon tré anyagot gyárt ilyen néven.


Túróban tejfehérje van, ami gyulladásfokozó.


Barna rizs az megint sok szénhidrát, 'fehérje' nem éppen konkrét vacsi, túró vacsorára is gyulladásfokozó, már azok szerint akik a tejet károsnak tartják és gyulladáos betegségekkel hozzák összefüggésbe. Okkal teszik ezt.


Ráadásul ez eléggé zsírszegény táplálkozás, az orvosokat még olyan szellemiségben képzik, hogy a táplálkozás az legyen zsírszegény, ezért nem kompetensek a témában.


Ha fogyni szsretnél, akkor ne nagyon erőltesd a zabos/rizses szénhidrát bevitelt, mert az leginkább hízáshoz jó, testépítőknek tömegnöveléshez. Túró meg senkinek nem jó, de ha valaki ki akarja használni, akkor azt is hízáshoz ajánlottabb, mert ugye tejtermék.


Én ezért voltam kíváncsi rá, hogy vajon mit tanácsolt egy orvos.. : S

2014. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

hát ez egy kalóriahiányos önkínzó fogyókúra, én a helyedben nem tartanám be. majd ha hazaérek és tudok linkelni kifejtem bõvebben, de pl a gyümölcsök nagyrésze dugig van cukorral, méghozzá a legrosszabb fajtából és megy nyílegyenesen zsírnak. mindamellett, hogy megdobja az inzulinszinted ami szintén nem jo...

a legnagyobb baj az ilyen fogyikúrákkal, hogy a végtelenségig betarthatatlanok, szinte mindig falásroham a végük, és minden egyes leadott gramm visszajön kamatostól..

2014. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Írja ezt Sperseus úgy, hogy nehezen tartható diéták nélkül okosan, nem kevesett fogyott.


Fegyencedzésben pedig, nem szégyen, kezdő gyakorlatok is vannak, legalábbis amikor én utoljára néztem..


Falnak támaszkodva az ember elbírja magát (mert nincs nagy terhelés még a karján).


Nem írunk amatőr válaszokat, amiket nem lehet/nem érdemes megfogadni :)


A fegyencedzést szépen el lehet kezdeni, a gyakorlatok kezdő lépéseivel.

2014. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Esetleg majd egy itthoni edzéstervet is kérhetnék? Tényleg nincs havi 10.000 forintom bérletre, Pesten ennél olcsóbbat meg nem találni, csak max kint Erzsébeten, ahol még a halál sem jár :D
2014. jan. 27. 13:16
 9/17 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés egy netről ingyért is letölthető könyv, edzésterv O_o
2014. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom, de mondtam, hogy én nem bírom el a saját súlyomat, szégyenszemre :D
2014. jan. 27. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!