Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldanátok meg a...

Ti hogyan oldanátok meg a boxot és a súlyzós edzést együtt? Egy héten 3 box edzésem van, ezek között szeretnék súlyzózni. Milyen fajta edzéseket végezzek, vagy inkább ne súlyzózzak? Bármilyen tanácsot szívesen elfogadok.

Figyelt kérdés
Lenne valami előnye a súlyzózásnak box mellett ?

2014. jan. 29. 18:56
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
Én úgy csináltam, de csak saját testsúlyosat, hogy edzések előtti nap reggel (tehát hétfőn este box, kedd reggel fegyenc, szerda este box, csütörtök reggel fegyenc, péntek este box, szombaton fegyenc, vasárnap semmi vagy kocogás). Ekkor még van 1.5 napod a regenerálódásra. Szerintem saját testsúlyos edzés bőven elég a boksz mellé, a nagy súlyok nagyon lemerevítenek.
2014. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha mondjuk köredzéseket csinálnék, és ebbe beleiktatnék pár súlyzós gyakorlatot az nem lenne jó? De ha nem igazán fér meg mellette akkor maradok a saját testsúlyos edzéseknél.:)
2014. jan. 29. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Aikiboxer nem igazán ért a súlyzós erőfejlesztéshez a hozzászólása alapján. Ha nem a sárga oldalon nézelődsz találsz megfelelő programot magadnak. A megfelelő súlyzós programban a három alapgyakorlat található meg tulajdonképpen az erőemelésről van szó, ha van időd és energiád persze elsajátíthatod a súlyemelő fogásokat is mindkét emelő iskola hatalmas fejlődést fog hozni. Meg ott van még a kettlebell hardstyle és fluidstyle iskolái. Ma már a fluid style is kezd gyökeret verni hazánkban így az emelés teljes palettája a rendelkezésedre áll, nem szabad őket lesöpörni broscience legendák miatt.
2014. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!