Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hete minden másnap végzek...

2 hete minden másnap végzek teljes test edzéseket, de mindennap "gyúrok" karizomra és hasizomra. A többi infó alatta. Változtassak valamin?

Figyelt kérdés

Az étrendem főleg zöldségekből, teljes kiőrlésű zablisztből, tojásból, zsírszegény tejből, sovány húsból és gyümölcsből áll. Érzem és látszik is hogy sokkal feszesebb lettem, de a hasam szerintem még nagyobb lett. Pedig azon is érzem a változást.

Esetleg érdemes lenne egy méregtelenítést csinálnom?


2014. febr. 1. 10:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve mindennap minimum! 3 liter (lúgosító gyógy)vizet iszok.
2014. febr. 1. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nap nem kellene.. Kell pihenőidő, amíg regenerálódik (és nő) az izomzat.


A tejet ellenjavallni szokták itt a tejcukor miatt (lehet, hogy attól nő a hasad). Tojásból lehet jó sokat enni, meg esténként túró sem rossz. Persze zsírszegényet szoktak ajánlani annak, aki hízékonyabb.

2014. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!