Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ismét lapos...

Hogyan lehetne ismét lapos hasam a legrövidebb időn belül? Mi lenne a leghatékonyabb ezesetben?

Figyelt kérdés
Körülbelül két héttel ezelőttig 800-1000 kalórián éltem, mellette futottam napi 20-30 percet (200-300 kcal). Ezután belekezdtem az öngyógyítási folyamatomba (recovery), melynek keretében igyekeztem 1200 kcal fölé menni. Úgy hiszem ez sikerült - az ismeretlen kalóriájú süteményeket raklapszám burkoltam be vendégeskedések alkalmával. Időközben azomban influenzás lettem, ami megakadályozott a napi testmozgásom űzésében. Ennek következményeképp eltűnt a lapos hasam. Milyen és mennyi testmozgással tudom visszaszerezni a lehető leghamarabb anélkül, hogy ismét csökkenteni kelljen a kcal bevitelem 1000-re? (Ezt ugyanis nem akarom, mivel épp kigyógyulóban vagyok, már fogytam éppen eleget.)

2014. febr. 9. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
16 km futás minden másnap minimum.
2014. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dicséretre méltó hogy próbálsz kilábalni! Sok sikert!

Én azt mondanám, hogy napi extra 200 kcal mínusszal biztos hogy hamar visszamennél. De ez csak snaccolás, abból indulok ki, hogy az 1200kcal-t 1000-re akarod csökkenteni. Mint gondolom tudod, ezt nem csak úgy lehet megtenni, ha kevesebbet eszel, hanem ha többet mozogsz. Az esetedbe hogy 1000 kcal legyen az el-nem-égetett kcal mennyiség, 200 kcallal többet kell elégetned.) Viszont nem tudom, hogy érzel a 40 perc futás iránt.... bontsd föl két adagra ha nem megy egyszerre, semmiképp se erőltesd túl magadat mert az könnyen binge-hez vezet és a zsírégetéshez is ugyebár az a legjobb ha a pulzusszámod 170 alatt marad, amit nem feltétlenül tudsz megtartani 40 percig! Szóval, csak ügyesen :)

2014. febr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm a bíztatást, sokat jelent nekem.

A 40 perc számomra valóban túl sok lenne egyszerre, de bontással megoldható (2*20 perc). Erre már több alkalommal is gondoltam, viszont - a jól ismert - lustaság ennek jópárszor gátat szabott. Ezentúl nem hagyom magam, megmutatom ki az úr a háznál!

2014. febr. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!