Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendbe van ez az étrend? És...

Rendbe van ez az étrend? És suliba mit ajánlotok puff. Rizs mellé?

Figyelt kérdés
Suliba mit ajánlotok puffasztott rizs mellé, amibe van fehérje és nem néznek ki a teremből a szaga miatt? Csináltam egy étrendet magamnak amit nagyjából tartani is tudok, ~ kb 75kg vagyok és úgy jött ki hogy fehérje 176g, szénhidrát 450g(ez kicsit sok szerintem) zsír 31,8g , 2842kcal összesen.. Van rajtam kis felesleg főleg a hasamon azért érzem soknak a ch-t. Szerintetek? Heti 2x-3x eljárok futni is(nem kondizok, csak calisthenic)

#iskola #étrend #puff.rizs
2014. febr. 9. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
frenzy te juhászbojtár
2014. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Első és legfontosabb kérdés: mi a célod? Izmosodás vagy szálkásodás? Nem írtad, pedig ez alapból meghatározza a dolgot. Mondjuk az étrendből ez tömegnövelés lesz, de akkor a hasadon lévő felesleg nem fog eltűnni, továbbá izmosodáshoz nem ártana valami súlyzós edzésterv.
2014. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát calisthenicsel inkább szálkásítanék, nyárra akarom hogy kinézzek valahogy és eltűnjön a pókhas.. Te milyen étrendet ajánlanál akkor?(mennyi fehérje és mennyi ch)
2014. febr. 9. 19:00
 4/7 A kérdező kommentje:
a reggelit lecseréltem szoval a szénhidrát az kb 360g
2014. febr. 9. 19:03
 5/7 Osynho ***** válasza:
A szálkásításhoz étrend kell elsősorban. Pontosabban kalória deficit. Csökkentsd a szénhidrátbevitelt folyamatosan, a 360g is sok, szerintem. De úgyis meglátod, mikor kezdesz fogyni. A túl gyors súlyvesztés se jó, mert az már izomból megy.
2014. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Maximum úgy tudom hogy kisebb adag rizst eszek, vagy hagyjam ki az étrendből a zabpelyhet?(ezt 4-5óra körül eszem) de akkor mit egyek helyette?
2014. febr. 9. 19:33
 7/7 Osynho ***** válasza:
Kalória deficitben kellene lenned. Szerintem közel 3000 kalóriával nem ez a helyzet :). Tehát a válasz: leginkább semmit, illetve a fehérje adagot növelheted. Ki kell tapasztalni, mikor indul be a fogyás.
2014. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!