Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerob, kardio edzéshez vettem...

Aerob, kardio edzéshez vettem egy elliptikus trénert! (? )

Figyelt kérdés

De a szemét köcsög már sokadjára hullik szét,pedig nem volt olcsó ,most újra javíthatom ,de már kezd tele lenni a hócipőm ,milyen (más)"fajtájú" gépet vagy edzésformát ajánlotok.

Kis településen lakom szóval ha rossz az idő legföljebb kint a sarat tudom dagasztani :(



2014. febr. 13. 22:20
 1/2 *Glissade* ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezeket a teleshoppos és egyéb otthoni felhasználású gépekkel nem lehet normálisan edzeni!

Ezeket arra tervezték, hogy heti 2x 15 percre elővedd!

Ha van lehetőséged rá kérd vissza a gêp árát, a gépet pedig küld vissza.

2014. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de ez egy mágnesfékes 14kg lendkerekes közép kategóriás (130 kg ig terhelhető) a bodyBuilder.hu is kapható termék volt,ezért mertem megvenni.

Használt volt de annyira nem volt munkára fogva ,hogy még az eredeti fólia is rajta van.

Na mindegy,nem panaszkodom ,csináltatok bele egy központi acéltengelyt (rohadjon meg).Boccs és kösz.

2014. febr. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!