Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék lejárni a helyi...

Szeretnék lejárni a helyi edzőterembe. Ajánlanátok nekem valami jó zsírégető edzéstervet?

Figyelt kérdés
Van bicikli, taposógép, elliptikus kondigép, futópad. legfőképpen ezeket szeretném használni. Ötlet a sorrendre, idő mennyiségre? És hogy mennyi idő alatt érhetek el változást, ha mindennap vagy minden másnap lemegyek?

2013. febr. 5. 18:21
 1/4 JayC ***** válasza:
zsírégető edzésterv nincs. zsírégetés pontosan belőtt étrenddel érhető el. szerintem majd jön Montez, és leír mindent.
2013. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nő vagy... vagy 15-18 éves, vagy 30-35. Kb 5-7 kilót akarsz leadni. Nem sportoltál még komolyabban az életedben. Étkezésed esetleges, avagy eszed, ami ízlik, és ami van. Humán területen tanulsz/dolgozol, de nincsenek komoly ambícióid.


Na, mit találtam el? :D

2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak annyit, hogy nő vagyok és 5 kilót szeretnéd leadni. Sportoltam komolyabban. 6 évig táncoltam, de anyagi okok miatt és időhiány miatt abbahagytam. Berozsdásodtam és szeretnék újra formába lenni.

De nem értem miért kell rögtön gúnyolódni, egy egyszerű kérdést tettem fel és hozzáértő válaszokat szeretnék kapni.

2013. febr. 5. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert naponta kb 3-4 pont ugyanilyen kérdés van, és kissé unalmas ugyanazt leírogatni, így színt viszek a dologba :D És amit elmondtam kategória, az kb a kérdezők sztereotípusa. A nő, aki rá se veti szemét a súlyzókra :D
2013. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!