Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt furcsának,...

Csak én tartom ezt furcsának, vagy ti mit gondoltok erről? (személyi edző)

Figyelt kérdés

Az van, hogy nyár óta járok személyi edzőhöz, és mindig késik az óráról, pl megbeszéljük hogy háromkor edzünk, erre ő mindig késik fél órákat, sőt, volt, hogy egy órát is vártam rá az edzőteremben. Meg olyat szokott csinálni, hogy kiadja a feladatot, ő meg elmegy és beszélget mással, közben meg csak néha-néha odanéz, hogy csinálom -e a feladatot. Néha szól, ha nem jól csinálok valamit. Vagy azt is szokta, hogy leírja egy papírra a feladatokat, aztán kb. az edzés alatt odajön kétszer és ennyi.

Amikor késik, akkor meg azzal jön mindig, hogy sok a dolga meg hogy csak jót akar ezzel nekem (?), mert addig is bemelegítek meg ilyenek..

Vagy ez minden személyi edzővel így van? Remélem értettétek, mit akarok mondani! (értelmes válaszokat légyszi)


2014. febr. 14. 20:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha fizetsz is érte akkor rögtön hagyd ott,1 vagy 2 órára amíg fizeted addig melleted kell legyen.
2014. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy tróger.

Hagyd ott.

2014. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
már rég keresned kellett volna másikat :)
2014. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy fizetek erte es ezt kapom..nem tudom hogy massal is ezt csinalja -e.vagy szerintetek nem vesz komolyan? Mit kene csinalnia egy szemelyi edzonek?
2014. febr. 14. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem ezt, hagyd ott, én is ezt tanácsolom.
2014. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hamarabb ott van mint te. Elejétől végéig figyeli az edzésedet, nem hagy ott kis időre sem. Edzéstervet készít neked, ezt levezényli, a sorozat és ismétlés számokat súlyt felírja, és ennek fényében kalkulál és változtat ha szükséges az elkövetkező edzéseken. Segít abban hogy mit mikor mennyit egyél.
2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amit utolso felsoroltal abbol ra semmi nem igaz...amikor meg meg akarom beszelni vele hogy mit egyek meg mit ne akkor meg azt mondja hogy beszeljuk meg facebookon..

Egyebkent akikrol tudok hogy jartak hozza regen azok mar most nem jarnak. Lehet hogy oket is igy atba*zta

2014. febr. 14. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:

becsapott.

a valódi személyi edző az olyan amit a 6os írt.

2014. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz en kulfoldon elek, de itt is azt lattam a kondiban, hogy minden edzo szinte kezenfogva kiserte a palantakat. Egyfolytaban magyaraztak, szamoltak nekik helyettuk, neha mellejuk lepve egy-ket gyaksit csinaltak, hogy a palanta lassa a tukorben, hogy milyen melyre kell menni stb. Ezek voltak a fizetosok.


A nem fizetosok, meg azok, akik neha szo nelkul oda jottek hozzam, es ramszoltak (finoman) hogy kicsit jobban nyujtsam ezt, legkozelebb maskepp csinaljam azt stb. Es lattam, hogy barki barmikor segitseget kert toluk, akkor sosem az volt, hogy jo de fizess, hanem persze gyere megmutatom!


Egyszer kaptam valami 1-ora ingyen edzovel, mert valami akcio volt, akkor is odajott a csaj idoben!, es vegig mellettem allt/guggolt/magyarazott.


Amit a te edzod muvel az szanalmas, siralmas es felhaborito! Azonnal hagyd ott es mindenkepp jelentsd a fonoksegnek, hgy mas szerencsetleneket is megments tole!

Ja es mondd meg neki, hgy szegyelje magat es a diplomajat azonnal daralja le!!!

2014. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt még nem is írtam, hogy az órámon rajtam kívül még ott vannak mások is akik hozzá járnak. Nem azért hívják személyi edzésnek mert te meg az edző vagy az órán??
2014. febr. 15. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!