Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom ezt furcsának,...

Csak én tartom ezt furcsának, vagy ti mit gondoltok erről? (személyi edző)

Figyelt kérdés

Az van, hogy nyár óta járok személyi edzőhöz, és mindig késik az óráról, pl megbeszéljük hogy háromkor edzünk, erre ő mindig késik fél órákat, sőt, volt, hogy egy órát is vártam rá az edzőteremben. Meg olyat szokott csinálni, hogy kiadja a feladatot, ő meg elmegy és beszélget mással, közben meg csak néha-néha odanéz, hogy csinálom -e a feladatot. Néha szól, ha nem jól csinálok valamit. Vagy azt is szokta, hogy leírja egy papírra a feladatokat, aztán kb. az edzés alatt odajön kétszer és ennyi.

Amikor késik, akkor meg azzal jön mindig, hogy sok a dolga meg hogy csak jót akar ezzel nekem (?), mert addig is bemelegítek meg ilyenek..

Vagy ez minden személyi edzővel így van? Remélem értettétek, mit akarok mondani! (értelmes válaszokat légyszi)


2014. febr. 14. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ááá az valami hülye lehet, hagyd ott azonnal, és keress egy másikat aki normális. Egyébként melyik edzőteremben van ez? kíváncsi lennék. Ha itt nem akarod, írd meg privátban, köszi.
2014. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!