Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő lenne ez kezdő...

Megfelelő lenne ez kezdő darts készletnek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem el nézni a darts premier leauge-et és nagyon megtetszett. Azóta szeretnék venni egy jó kis darts táblát és itthon dobálgatni, mert ami van nekünk, az elég régi és rossz állapotban van.

Ezek a cuccok megfelelőek lennének egy lelkes kezdőnek? Ha nem, mit ajánlanátok helyette? Előre is köszönöm a válaszokat!


Tábla: [link]

Falvédő: [link]

Nyilak: [link]

[link]



2014. febr. 17. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne réznyilat válassz. 80-90%-os wolframm - nikkel jobb.

Emellett nem árt előtte kipróbálni valahol a nyilakat, mivel mindenkinek más jön be jobban.

2014. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem igazán van lehetőségem kipróbálni, de nincsenek is afféle vágyaim, hogy valaha is profi szinten űzzem ezt a sportot, úgyhogy annyira azért nem fontos. Szóval inkább wolframm-nikkel ötvözetű nyilakat válasszak? És hány grammosak legyenek? Vagy esetemben ennek sincs túl nagy jelentősége?

2014. febr. 17. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte úgy se próbálod ki akkor mindegy. Az az 1-2 gramm különbség, a forma és a súlypont azért változó, mert nem mindenki ugyan avval a stílussal dob.
2014. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
11 ezres falvédő helyett inkább egy profi nyílkészlet kellene
2014. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, le is mondtam róla, főleg, hogy momentán nem is kapni ilyet. Helyette kinéztem egy drágább wolframm-nikkel nyílkészletet. Mit tudnék addig ideiglenesen a tábla köré tenni, ami megvédi a falat? Valami karton vagy hungarocell megteszi?
2014. febr. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!