Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok olyan egy hónapos...

Hol találok olyan egy hónapos edzéstervet otthonra, ami hatékony is?

Figyelt kérdés

szeretnék jól kinézni nyárra, csak most nem igazán adódik lehetőség arra, hogy eljárjak edzeni..

szóval egyhónapos terveket nem tud valaki linkelni nekem? nagyon fontos, lehet angol nyelvű is!

15/L



2014. febr. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Egy hónap alatt nem fogsz jól kinézni. Éppen ezért nem is létezik egy hónapos edzésterv. Vagyis éppen létezik annak hívott dolog, akár előtte-utána képekkel, de akkora kamu fake, mint amekkora a tehervonaton van.


Ez van, nem nyáron kell észbe kapni, hogy jól akarok kinézni, főleg nem egyetlen hónappal előtte. Kezdd el most, és jövőre lesz valami, a következő években pedig még inkább látszani fog az eredmény. Ez a kitartás sportja, nem arról szól, hogy szakaszonként rövid idő alatt kipendítem magam, ami mellesleg nem is működik.

2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hááát ebbe belekötnék, ha nem gond :)

tapasztalatból tudom, hogy az egyhónapos edzésterveknek igenis van hatásuk, ha mellette figyelek az étrendemre

tavaly jártam edzésre, ahol egyhónapos edzéstervekkel foglalkoztunk, és igenis 2 hónap után (azalatt a két hónap alatt párhuzamosan edzettünk fenékre és hasra) szemmel látható volt az eredmény. :)

valóban nem egyhónapos, mindkettőnek két hónap után látszott meg a hatása. ha tudnám, milyen edzést csináltunk, akkor most is azt csinálnám, de sajnos már nem emlékszem

2014. febr. 18. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy van szemmel látható hatása, de az akkor sem akkora. Hidd el nekem, pár hónap alatt nem tudod a világot megváltani. Max nőként, mert elég durva fogyás is kierőszakolható, és valakinek ez már eredmény. Vagy nagyon edzetleneknél, ugye hamar és észrevehetően jön a változás.


Szóval fogadd el, amit mondok, olyan előtte utána képet, amin messziről kiszúrható a változás (és most hagyjuk azt, hogy mivel lehet csalni, akár a fotón, akár az emberi testen) nem fogsz ilyen rövid időn belül összehozni. Amit az emberek komolyabb eredménynek hívnak, azt nem tudod pár hónap alatt elérni.

2014. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

"hááát ebbe belekötnék, ha nem gond"


Nem gond, csak páran mosolygunk rajtad most :)

2014. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!