Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség, izomhúzódás vagy...

Segítség, izomhúzódás vagy zúzódás edzés közben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval múltkor egy mozdulat közben a lábfejem behajlott és azóta nagyon enyhén húzódik, ez volt 2-3 hete. Edzés meg ugrás közben stb nem fáj, csak ha be akarom hajlítani vagy megnyomom egy ponton. Egy 4 napot pihentettem meg Activonnal kenem, de muszáj lenne edzenem megint, lehet ugye? Enyhe a fájdalom, viszont állítólag a húzódásokat, zúzódásokat pihentetni kell.
2014. febr. 21. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ba szki! Alap szabály, hogy ha fáj, akkor nem edzünk. Őszintén, neked ez megéri? ...

Irány a doki!

2014. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondom hogy edzés közben nem fáj! Annyi hogy húzódik ha hátrafelé hajlítanám, és mivel ezek sokáig tartanak annyi időt nem hagyhatok ki.

Voltam orvosnál, le se szarta, csak ránézett 5 másodpercre, azt mondta kenegessem meg ,,reméljük nincs baja".

2014. febr. 22. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyhatsz ki? Mert nem az egészséged a legfontosabb? Mert versenyekre jársz és akkor sem az egészséged a legfontosabb? Csak egy orvos létezik a világon? Hiába edzés közben nem fáj, mint írod, fáj. Edzés közben az izomlázat sem fogod érezni, ha ráedzel, mégsem jó....
2014. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tévedés, mert izomlázra rá kell edzeni, ez a leghatékonyabb módja az elmulasztásának is. Sajnos én is belátom, hogy ez nem sima izomláz, hanem húzódás vagy zúzódás, szóval pihentetem. Ez van. Majd folytatom, remélem hamar rendbe jön.
2014. febr. 22. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomlázra rohadtul nem szabad ráedzeni, óriási tévedés...
2014. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!