Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomhúzódás? Fáj a vállam

Izomhúzódás? Fáj a vállam

Figyelt kérdés

na szóval ma a suliban csináltam bicepsz gyakorlatokat

rá kb két óra elteltével elkezdett fájni a vállam vagyis ha mozgatom van amikor benyilal olyan mintha az izomba adtak volna injekciót lehetséges hogy meghúzódott?

s ettől még végezhetek más gyakorlatokat a váll edzésén kívül?

pl ha ugy érzem hogy egy bizonyos gyakorlatnál nem fáj akkor nyugodtan edzhetek vele?


2012. nov. 5. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg, hogy mi lesz holnap. ha akkor is fáj, akkor pihentesd amég nem jön rendbe teljesen. ha sérüléssel edzel azzal nagyobb bajt csinálsz és hosszabb időre kell pihenőre menni, mintha most kivárnád amég elmúlik.
2012. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Remélem azóta helyrejöttél, de ha legközelebb hasonló problémád adódik, akkor próbáld ki a Thermacare hőterápiás pántot (patikákban lehet kapni), mert ilyenkor az izmoknak nagyon jót tesz a mélyreható meleg, ellazítja, megnyugtatja őket, és a fájdalmat is elmulasztja. Nekem is úgy ajánlották, és egyből segített. Valószínűleg húzódásod volt, túlerőltethetted magad.
2012. nov. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most vettünk rokonomnak ilyet, és tényleg bevált! :)
2012. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!