Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetéshez milyen mozgást...

Zsírégetéshez milyen mozgást kell végezni?

Figyelt kérdés
100 kiló vagyok, mindenem zsíros, de a hasam az nagyon nagy. futni nem bírok, biciklizni szoktam és itthon tornászni, de most kicsit elkeseredtem, mert olvastam itt hogy a haspréssel csak izmot erősítek, zsír nem fog lemenni. akkor mit tegyek?
2014. febr. 25. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogyni csak diéta és mozgás kombinációval lehet!

Kaja:csirke,rizs minden nap 5-6 alkalommal egyél keveset!

Mozgás napi 1 óra aerob edzés minden nap,ez azt jelenti hogy erőltetett menetű gyaloglás(nem futás nem sétálgatás)!Ez viszi le a zsírt, a futás csak az izmokat égeti le rólad!Jah és próbálj meg sújzós edzését is csinálni,vagy legalábbis. Fekvőtámaszt,tolódzkodást így az izmaid is megmaradnak!

Sok sikert és kitartást

2014. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szíved állandó dobogása, a belső szerveid sima izomzata szinte állandóan a zsírtartalékainkból nyert energiát használják. Tehát csak létezni kell hozzá, és a tested végzi ezeket a mozgásokat.


De azt érdemes észben tartani, hogy ha cukrot eszel, akkor a zsírégetés leáll!

2014. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
A bicaj jó lesz, meg kell a jó kaja (mennyiségre is meg minőségre is) és tuti lefogysz. Nem bonyolult az elmélet, csak persze a gyakorlatban is be kell tartani :)
2014. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Linus23 válasza:

Fontos a helyes taplalkozas es a rendszeres (!!!) mozgas. Amikor tobb kaloriat egetsz el, mint amennyit eves utjan beviszel a szervezetedbe, akkor tudsz sulyt vesziteni. A zsiregetes az ugynevezett kardio edzesektol indul be...

Ilyen az, amikor a pulzusod folyamatosan egy bizonyos ertek felett van.

Valaszthatod a biciklizest, lepcsozest, ugralast, vagy ha mar megy, akkor a futast is.

Fokozatosan kezdj hozza, de ha mar belejottel, alkalmankent erdemes min. 60 percet sportolni. Ezalatt valtakoztathatod a kisebb es nagyobb terhelessel jaro feladatokat.

2014. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!