Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jobb ha egy erősítő edzésen...

Jobb ha egy erősítő edzésen minden izomcsoportot megmozgatok, vagy inkább 1-2-re menjek rá jobban?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti 3-4 minden izom vagy heti 4-5-6 más-más izmok. Melyikkel érek többet?
2014. febr. 27. 20:23
 1/6 anonim válasza:
Ha most kezded és viszonylag kis ismétlésszámokkal dolgozol (egyszerre nem sokat csinálsz), akkor csinálhatod úgy hogy minden izmot mozgatsz egy edzésen, de később majd szét kell bontani. Ha kondiban edzel akkor pedig végképp, nem is kell várnod vele. Egy nap 1-2 izomcsoport. (Bár én inkább a saját testsúlyos edzéshez értek.) Egy héten legalább 1-2 pihenőnap szükséges.
2014. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha szét szeded, bár attól függ, hogy mikor kezdted és hol tartassz. Ha tömeget növelsz akkor heti 3 edzés megfelelő szerintem, szét bontva az izmokat.
2014. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fogyás végett csinálom. és ezen a héten kezdtem csak.
2014. febr. 28. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogyni nem tudsz erősítő edzéssel!
2014. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz akkor sokat dolgozz kevés súllyal, fuss és ugyan úgy tartsd meg a heti 2 pihenőnapot
2014. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem tudok CSAK ezzel, de igen is kell hozzá!

köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!