Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, így mennyi idő...

Mit gondoltok, így mennyi idő még látványos lesz a fogyás?

Figyelt kérdés

2 hete fogyókúrázom. De egy hete találtam meg Péntek Enikő zóna edzéseit youtubon. Azóta mindennap csinálom a gyakorlatait 1 1,5 óra naponta. Van, hogy többször is csinálom ahogy időm engedi csak akkor rövidebb ideig. Esténként szoktam menni futni(nem minden nap ahogy kedvem van 4 napon álltalában) 20-30 percet attól függ.

Amikor suliban vagyok ezeket eszem:

Reggel: 2bd. jó reggelt keksz(1 csomagban 4 van), és eszek egy műzli szeletet. Még délelőtt eszek egy puffasztott rizst, utána megeszem a megmaradt 2 jó reggelt kekszet.

Itthon: Álltalában megeszek még 1-2 puffasztott rizst. Szoktam enni tojás rántottát egy db. zsömlével(ezt nem mindennap) ha leves van azt eszek. Ezután szoktam edzeni fél 1 óra múlva.

Vacsorára már nem nagyon szokta enni mást. Csak ha gyümölcs van itthon azt eszek, mandarin, narancs, vagy alma.

Hétvégente reggelire szoktam enni gabonapelyhet tejben. Sült csirkehúst is szoktam enni de nem sokat és nem kenyérrel. Lehet kapni csirkemell sonkát azt is eszek de ritkán magába pár szeletet.

Salátát is eszek és zöldségeket.

Mit gondoltok, mennyi idő alatt tudok így leadni 10-15 kg-ot?

Némi változás már látható mióta zóna edzést csinálok de ez még minimális fogyás. És csak egy hete csinálom.


2014. márc. 2. 10:51
 1/8 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem keveset eszel, és azokból is hülyeségeket. A müzliszeltben meg a jóreggeltben annyi szénhidrát meg kalória van, hogy ahelyett ehetnél többet olyanból amiben kevesebb van, és még éhes sem lennél.
2014. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen keveset eszel szerintem is. Tojásból csak fehérjét egyél, de reggelire és vacsorára viszont többet és napi 5x étkezz.
2014. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy keveset eszek, viszont már megszoktam és elégnek érzem. Azért eszek ennyit mert 2 hónapon belül szeretném ha sikerülne lefogynom...
2014. márc. 2. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kva nagy halmaz baromság.

A testednek vannak szükségletei de neked fogalmad sincs ezekről meg úgy általában az edzésről/fogyásról.Nem adsz a testdnek tápanyagot és széthajtod magad.


Elmondjam mi lesz ìgy? Pár hét múlva teljesen kiégsz,lemegy némi háj de vele az összes izmod és teljesen formátlan leszel,emellett fáradt és demotivált.

Szóval ezt hagyd abba de sürgősen.

2014. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanátok reggelire, ebédre, és vacsorára?
2014. márc. 2. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: tojás,felvágott,müzli

Tízórai:szendvics,müzli

Ebéd:sovány hús,rizs

Vacsora:sovány túró,zöldség,felvágott


Fehérjeturmix se ártana edzés utàn.

Meg igyál sok vizet.


Az edzés meg elég heti 4 alkalomnal,pihenni is KELL.

2014. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz amit irtak! #6 os válaszadó etrendjét kiegészíteném azzal, hogy a túrót joghurtal edd, mert amúgy olyan mintha földet rágcsálnál. Én 1-1 arányban szoktam enni 200-250g ot nyugottan egyél meg (ez csak túró) nem kell tőle félni kevés kaloria van benne minimális zsír és rengeteg fehérje, arról nem is beszélve, hogy kb 8 óráig tart míg felszívódik így reggel nem arra kelsz, hogy olyan éhes vagy hogy kilyukad a gyomrod! Helyedben a futást lecserélném aerob edzésre, zóna edzés fogalmam sincs mi nem is nagyon érdekel de aerob mellé jó lesz kiegészítésnek

(előző válaszadóknak tőlem is ment a kéz mivel sikerült lebeszélni a teste tönkretevéséről!)

2014. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a reggeli az katasztrófa,cukros sz-ar.

egyél 3-4 főtt tojást zöldséggel.

tízóraira sima zab,protein,meleg víz és összekevered.

a többi kaja meg csirke zöldség,este túró joghurt.

2014. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!