Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1-2 hónap alatt ilyen sokat...

1-2 hónap alatt ilyen sokat leadott volna, lehetséges ez? Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm(lány) aki világéletében dagadt volt (elnézést a kifejezésért ,kövér volt NAGYON) egyébként 16 éves bár ez nem számít. És nem rég a facebookra kitett kb 1-2 hónapja egy képet amin szint úgy kövér és friss kép volt majd 1-1,5 hónap múlva kitett egy olyan képet ahol minimum 20 kilóval kevesebbnek tűnt és a csípője is és a combjai is vékonyak voltak ,és ez előtt 1 hónappal láttam is őt és kövér volt aztán 1 hete láttam és tényleg vékony ,nagyon ! Még is hogy???? biztos nem sebészet és semmi betegsége nem volt !!! ilyet amit ő ért el ilyen rövid idő alatt szigorú diétával és tornával is minimum egy év alatt ér el ilyet egy ember. Van valakinek ötlete ,hogy hogy történt? próbálok rájönni de nem megy! Köszi előre is!

#trükk #fogyás #varázslat #látványos gyors fogyás
2013. febr. 22. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szobabiciklivel és 1200 napi kalóriával egy hónap alatt 10 kilót fogytam! Megjegyzem én nem éheztem, mert több pl. zöldséget ettem. Ha arra gondolok, hogy ha sokkal keményebben edzek és kevesebbet eszek, akkor 15 is simán lemehetett volna. Persze nem akartam, mert így tudom tartani és tökéletesen érzem magam. Tehát a kérdésedre a válasz, hogy igen, le lehet fogyni akár 20 kilót is 2 hónap alatt, a kérdés az, hogy milyen áron.
2013. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt lehet 20kg+t fogyni, az más kérdés, hogy ez mennyire egészségtelen/és a szervezet miként reagál majd rá a későbbiekben. (Természetes úton persze)
2013. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagyon kövérekről elég nagy súly képes lemenni az első 1-2 hónapban. Persze ez többnyire víz, a neheze csak ezután jön. Nem mindegy, hogy nem egy túlzottan falánk életmódról váltasz napi 1200 kalóriára vagy ezek a dagik előtte benyomtak 4-5000 kalóriát és azt csökkentik.

Van egy tévéműsor a DQ csatornán (Ozmin gatyába ráz), ahol minden szereplőjéről a pasi lefarag 30 nap alatt 10 kiló körüli mennyiséget. A módszerei már vitathatóak: kizárólag halat, salátát ehetnek egész nap, plusz víz és eszméletlen mértékű edzés. Persze kíváncsi lennék a delikvensekre további egy hónap múlva.

2013. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kis ízelítő Ozmin "módszereiről":

http://www.youtube.com/watch?v=-l-zU_zYb6E

2013. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nahát!!:) Köszönöm!!! Az a gond ,hogy a suli mellett nagyon kevés időm van és abban a kevésben is táncolok és megtanulom a tanulni valót le akarok fogyni minimum 10 kilót a kajákra figyelek ,hogy mit eszem a pajzsmirigyem alul működik emiatt is nehéz ha tudtok nekem ajánlani olyat ami nem baj ha lassú csak nyárra legyen meg akkor azt megköszönöm!!!

Az eddigi válaszokat is köszönöm nagyon hasznosak !! :)

2013. febr. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!