Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm vagyok 100kg 90kgig...

175cm vagyok 100kg 90kgig leszeretnék menni . Jártam edzeni le is ment 93 ig de többen mondták, hogy sz. Ul nézek ki. Sajnos nem a hasamból volt látványos a fogyás. Edzés abba maradt a súly vissza is jött. Mit tegyek, hogy főleg hasamon látszódjon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:

a kajáláson is nagyon sok múlik

sok zöldség, gyümölcs, tojás, husok-csirke, pulyka, halak, sovány túró, sajt

zabpehely, rizs ebből ebédre kevés

amúgy koplaltál és izmot veszítettél?

2012. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindent ettem csak valamivel kevesebbet viszont napi 1 órát futottam (8-10km)A bokám kikészült(foci miatt) abba hagytam.Így vissza is jött.
2012. aug. 12. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs,tehát olyan nincs, hogy csak hasból fogyj, vagy, hogy onnan jobban fogyj! Mindenki máshonnan fogy először vagy gyorsabban, de általában az emberek többsége utoljára fogy hasból! Az jó,hogy edzel, de a futás nem zsírégetésre van,hanem az állóképességet növeli,ha fogysz tőle azt nem zsírból, hanem izomból veszted, ezért van az, hogy sok ember örül, hogy dejó, hogy leadott egy csomó kg-t, de valójában ugyanúgy néz ki, mert a zsír nem változik! A testzsír %-ot kell csökkenteni!:) Tehát aerob mozgás, a pulzusod 130 körül legyen, gyors gyaloglás futógépen egyenletes tempóban+ ajánlanám a súlyzós edzést is, úgy sokkal hatékonyabb! DE nagyon fontos megjegyezni, hogy diéta nélkül mindez nem lesz olyan eredményes! Többször egyél keveset ( napi 5öt ajánlanak,de ehetsz többször is, de csak keveset), sok fehérje ( sovány húsok- csirke mell, hal), kevesebb szénhidrát( tésztát, kenyeret lehetőleg mellőzd vagy egyél teljes kiörlésűt, ha nagyon kell!)Édességet, cukros, zsíros cuccokat felejtsd el, ha valamibe kell cukor, akkor édesítőt használj! Ettől tartósan lefogysz, persze miután leadtad a kilót, akkor se kezdj el kajálni mint állat, csak annyit egyél amennyi tényleg szükséges és próbálj meg életmódot váltani! A 175 cm-edhez egyébként a 90 is sok, de kezdetnek jó cél!Kitartás kell :)!!!! sok sikert!
2012. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JAh elfeljetettem, hogy igyál sokat, egyél sok gyümit , zöldséget! de ezt már írták:)
2012. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még valami:DDD az aerob mozgásnál a zsírégetés kb 30 perc után indul be, tehát 30 perc fölé kell menned, ha már jól megy emeld feljebb 45 perc-1 óra vagy ameddig jó! Ajánlatos reggel éhgyomorral csinálni, de ha nem bírsz reggeli nélkül, akkor egyél, de akkor várj még min. 1 órát, mert akkor nem lesz jó! Naponta többször is csinálhatod, de sosem kajálás után! Diétához meg még annyi, hogy reggel próbáld meg többnyire a szükséges szénhidrátot bevinni vagy edzés után! vacsira inkább csak lightos cuccot egyél azt se este 10kor:)
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!