Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 4-5 alkalom 30-40 perces...

Heti 4-5 alkalom 30-40 perces futás hegyi terepen milyen eredményt hozhat 18, L?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok, 62 kg, kb 5-7 kilót szeretnék fogyni, de inkább formásodi. Alpokalján lakom sok a meredek meg a lejtő. Mennyi idő alatt és kb milyen eredményre számítsak?

2014. márc. 2. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ajánlgatod itt a fehérje shaket mikor azt a fehérjét egy 62 kilos nőnek gond nélkül be lehet vinni szilárd kajából, főleg hogy nem is végez súlyzós eddzést. milyen izom építésről beszélsz ember, a futás meg alapbol a súly leadás mikor jár izom építéssel. Kell fehérje ez egyértelmű, kb 80 gramm/nap a hölgy esetében
2014. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 aikiboxer ***** válasza:

Szerintem Levinnek is van abban igazsága, hogy nem kell milligrammra kiméregetnie a kaját a Kérdezőnek, de azért a mennyiségeket amiket ír kevésnek találom.


Plusz a hegyi futás igenis izomépítő -- középiskolás koromban én elég sokat futottam hegyen, és olyan combizmom meg vádlim nőtt tőle, hogy a bicikliversenyzők is megirigyelhették. Persze a nők izomzata nem nő ilyen mértékben -- de ha valaki szerint a hegyi futás nem izmosít, javaslok egy sprintet a Gellért-hegyre felfele a Citadelláig. :)

2014. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó oké, akkor úgy mondom hogy nem kifejezetten izom-erő növelő tevékenység. De alá írom izmosít. Viszont egy nőnek hiába mondod hogy vigyen be 200 gram fehérjét, csak leterheli a veséjét vele, de nem lesz izmosabb egy fikarcnyit sem. Mivel kb 20ad annyi tesztoszteronnal rendelkezdnek, plusz itt a kérdezőnek nem is az a célja. Az ő céljaihoz nem kell fehérje kieget vennie, napi 80-100 gramm fehérje bőőőőven elég lesz, tán még sok is.
2014. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából képtelen is lennék számolgatni. Végig olvastam azt a könyvet amit az egyik válaszoló ajánlott, a sárga kapszulát, és hát a könyv szerint nagyon nem jól csinálom :S
2014. márc. 3. 18:07
 15/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a könyvet :D
2014. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 aikiboxer ***** válasza:
Nagyon jó az a könyv. :P
2014. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem Levinkém,a tudásom tucatnyi könyvből,profi ismerősöktől és évek tapasztalatából származik.


Egyrészt sehol sem írtam hogy számolgassa a tápanyagokat grammban..

Megcáfolni nem foglak pontonként,nincs kedvem ennyi baromságot javítgatni.


A suttyó,anonimban ugató stílusodra nem reagálnék

2014. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
oké, de így hiteltelen az egész azt vágod.. mind1,tegyük fel elhiszem hogy nagyon nagyba űzöd ezt a testépítés témát. A hölgy nem testépítő, nem is akar az lenni, amiket meg írtam megállják a helyüket, de ha te szakirodalommal alá tudod támasztani az ellenérveidet, akkor felőlem nyugodtan megtámadhatsz.
2014. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!