Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak rövid idő hónap...

Hogyan hízzak rövid idő hónap alatt 5 kilót?

Figyelt kérdés

169 centi vagyok, 61 kg. Rendszeresen sportolok (Thai Box).

Szeretnék 65 kilóra felhízni kb. 2 hónap alatt,de porok és egyéb ilyenek nélkül. Esetleg van valami olyan étrend, vagy valami, ami ebben segítene?


17/f



2014. márc. 2. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend.
2014. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Porok és egyéb ilyenek? :/
2014. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
Miért akarsz hízni? Hízni (zsírt felszedni) senki nem akar.
2014. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam róla, hogy valahol volt ilyen sörös buláj, ahol csak bizonyos kiló felett engedték be az embert. Volt ugyebár, akinek csak kevés hiányzott, és megivott pár liter sört, hogy beengedjék. Lehet erre gyúr, hogy kevesebb sört kelljen innia a cél eléréséhez :P


VAGY fogalmam sincs, én sem értem a srácot :D


Thai box-ban van erősítés? Mert ha leginkább mozgás van benne, erősítés meg nem igazán, akkor kezdj el mellette valami erősítést, egyél utána fehérjedús cuccot, és az izomtömeged növekedésével a tömeged is fog nőni. NEM 5 kilót (ennyi idő alatt legalábbis nem igazán), de ez a módja.

2014. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!