Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity workout-ra való...

Insanity workout-ra való felkészülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném elkezdeni az insanity workout-ot viszont ahogy utánanéztem, és elkezdtem csinálni a Test-et, rájöttem, hogy 5-6 év sport kihagyása után eléggé megterheló, és arra gondoltam, hogy valami kellemes, de felkészítő edzést elkezdenék ami felkészítene az insanity workout-ra. Esetleg tudnátok ebben segíteni? Jelenleg reggel 5-6tól este fél 7-7ig melózok és valahogy be akarom építeni a napi rendembe a dolgok, ami kicsit nehézkes, mert mire hazaérek melóbol a kaja készítés is elveszi azt a csepp kis időmet a napból, de ez az időbeosztás csak egy hónapig megy, vagy addig amíg ennyi időm van csak nyújtsan, gugoljak és egyéb egyzserű "tesiórás" gyakorlatot végezzek, meg reggelente is egy kis reggeli torna? vagy mit gondoltok, hogyan fogjak neki?

2014. márc. 12. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele nyugodtan! Az elején legfeljebb többször megállsz pihenni. Nehéz lesz az biztos, de nagyon hatásos edzés. Nekem a mai napig ez a kedvencem, minden évben megcsinálom legalább egyszer.

De ha nem mered egyből az Insanityvel kezdeni, akkor próbáld ki a Focus T25-ot. Ez is Shaun T edzése, de csak napi 25 perc és egyáltalán nem olyan intenzív, viszont jól átmozgat és bemelegítésnek jó lehet az Insanity előtt.

2014. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!