Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek bele tulsulyosan...

Playka kérdése:

Hogy kezdjek bele tulsulyosan a futasba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hete jott le a futopadom es nem birok rajta futni, nem a kondival van baj mert ha ki faradok vagy el kezdek fulladni akkor mindig le lassulok setalasra.Utana ha egy ha meg pihentem akkor ujbol gyrosabra veszem a tempot. De nagyon faj a bal labam a bokam fellet, nem is birok ra allni. Most is ket napig pihentettem ma ujbol probaltam volna de csak gyorsabb tempoban setalni is megint el kezdett mar nagyon hamar fajni. Hogy csinaljam hogy ne fajjon ?

2014. márc. 13. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy, túlsúllyal futni nem jó dolog. Sétáljál csak, 45-60 percet, nehezítheted emelkedővel stb. De semmiképpen ne fuss, tönkreteszed az ízületeidet.
2014. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!