Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Baj ha mindennap sportolok és...

Baj ha mindennap sportolok és csak akkor tartok pihenőt, ha azt szükségesnek érzem? Otthon talajtornázok, egy edzés kb.2 óra

Figyelt kérdés
Először bemelegítek 10 percig. Aztán vagy erősítek vagy nyújtok, ez attól függ, milyen trükköt tanulok éppen. Ez kb. 20-30 perc. Ha ezzel kész vagyok, próbálgatom a trükköt. Ezt addig csinálom, amíg kedvem van, majd levezetésként nyújtok 10 percet, ha erősítettem. Ha a gyakorlathoz nyújtottam, akkor is erősítek a héten 3x legalább. Ha pedig erősítettem, akkor az edzés után egy kicsivel később nyújtok. Van amikor fejlesztem az egyensúlyérzékem is. Természetesen a bemelegítés és a levezetés sosem marad le. Mindig az(oka)t a testrésze(i)met nyújtom/erősítem a legjobban, ami(k) az adott trükkhöz a legszükségesebb(ek). Szerintetek jó ez így? Vagy min változtassak? 14/L

2014. márc. 16. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem erősítesz minden nap, addig nem gond, a nyújtással és elemek gyakorlásával nem tudod magad túlterhelni, ha fáradtságérzet esetén hagysz pihenőnapot. Hetente azért 1 napot illik kihagyni.
2014. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!