Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb és...

Davidegresy5 kérdése:

Szerintetek melyik jobb és egyszerübb és persze hatásosabb az egyenes állcsúcsra vagy a horog? Lehet az ütésből eszméletvesztés?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 11:45
 1/6 aculluca válasza:

"Lehet az ütésből eszméletvesztés?"


Szia

Ez az első napod a földön?Gondolom nem láttál még boxot vagy egyebet, meg kiütést sem, nos youtubon keress rá a knockout szóra, és nézz meg pár videot

2014. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok köszi amúgy nem vagyok az a bunyós fajta, csak kérdem mert láttam a multkor egy horog féleséget állra és KO-volt egy egyszerü ütés és ilyen hatásos?
2014. márc. 20. 11:56
 3/6 A kérdező kommentje:
És miért van az hogy félek verekedni visszaütni miért még sosem verekedtem komolyan azért van bokszzsákom ithol szoktam gyakorolni az ütések erősek úgy ahogy és még is miért?
2014. márc. 20. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
az hogy te otthon püfölsz egy zsákot azthiszed erõseket ütsz, de közben nincs semmi technikai tudásod, nem is indokolja, hogy merj verekedni.
2014. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindkét ütésfajta lehet megrendítõ erejü,

de kombinációban az igazi!

2014. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


szerinted?

2014. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!