Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 4x 30-35 perces kocogássa...

Heti 4x 30-35 perces kocogással lehet fogyni? Az átformálódás mikor kezd el jelentősen jelentkezni? Kellmellé fogyasztanom nagyobb %-ban fehérjét?

Figyelt kérdés

Elkezdtem heti 4x kocogni, kb. 30-35 percet.Ez nálam 4km-ben számolható. Elég lassan kocogok, és van hogy 3X400m után lépekedek 6 lépést aztán kezdek neki újra, és lendülök bele. de akkor bírok megint 2 kört egyhuzamba. (ja és én általában a gumipályán szoktam a 400m-esen, mert még cipőm nincs rendes, és féltem a térdem. kicsit fájdogált is elejében, meg hát így tudom pontosan számolni, nem kell óra, és egyéb mérőeszköz sem.)

kb. 3x szoktam így ilyen módon lelassulni, nagyjából egyenletesen futok.Arra lennék kíváncsi szükségem van e valami fehérje pótlóra, mert mindenhol ezt olvasom. Én 164cm, és 67 kg vagyok. Én 60kg szeretnék lenni edzett formában. úgy érzem akkor néznék ki jól :) Az étkezésem is átformáltam. semmi fehér lisztes dolog, mindent a zabpehellyel helyettesítek, és nagyon minimálisan eszem azt is. sok húst, és néha zöldséget.semmi cukor, sok zöld tea, és ízesítésnek is nyírfacukor. Arra lennék kíváncsi, ez a 3. hetem így mikor fogok jelentős változást észlelni a testemen? Lehetséges hogy más valamit észrevehettem? vagy csak bebeszélem magamnak? Köszi a válaszokat. :)


2014. márc. 27. 09:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem biztosan fogsz fogyni de ne az első két hét után várd az eredményeket. A harmadik - negyedik hétben fogod először érzékelni a változást. Szóval ne csüggesszen az hogy nincs gyors eredmény. Gondold csak meg mennyi idő volt mire elérted, hogy 67 kg legyél, nem várhat az ember egy hét alatt csodákat :) De egy -két hét után érezni fogod hogy egyre többet bírsz majd egyszerre. Ha van lehetőséged próbáld majd ki milyen nem egyenes talajon futni hanem emelkedőn és lejtőn az is nagyon hatásos
2014. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 27. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!