Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmos eleve a combom de van...

Izmos eleve a combom de van rajta háj, fogyni akarok akkor most ne kezdjek el futni mert megint vastagodik centibe a háj alatt és még nagyobb lesz a combom?

Figyelt kérdés

Vagy hogy is van ez?!

valaki irja már le normálisan 4. válaszom kb ez de sose kapok normalis választ csak leszavazást!!!!akinek van egy kis ideje normalisan fogalmazza már meg:( de ne a helyi fogyással jöjjön mert tudom hogy nincs!


2014. febr. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan nem lehet megmondani, hiszen ez egyedi mindenkinél. Megfelelő szálkásitó diétával vagy valami átmeneti böjtöléssel (Google, esetleg PM ha több is érdekel), fogyhatsz, hogy most neked a lábadról fog először lemenni a zsír vagy nem az egyénfüggő. Az hogy most futsz közben vagy nem az is szinte mindegy, mert csak diétával is fogyni fogsz. Az pedig megint más kérdés hogy ha nem használod az izmaid akkor a szervezet elkezdi leépiteni azokat (ez akkor is így van ha sokat eszel).


A futás alatt pedig megint kérdéses mit értesz, kocogástól még séta tempójú nem tudom én mitől nem lesz izmos a lábad, gondolom nem intervallos sprinteket akarsz csinálni, de szerintem még az is beleférhet, max nem lesz annyi energiád másra, főleg ha ch-t vonsz meg magadtól.

2014. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogyni szeretnél, ahhoz kalóriaminuszban kell lenni. (makrótápanyagok stb az más kérdés) Nem fogsz tőle izmot építeni, főleg mert a kardió/aerob edzésektől nem épül az izom.


(Basszus de mért féltek az izomtól?????!!!!)


Én speciel néha voltam futni, azért néha, mert nem szeretem. Viszont volt hogy gyakrabban jártam. Valahogy nem vettem észre, hogy vastagodott volna a lábam.


Minden a kaján múlik egyébként is. Hiába jártam heti 3-4x kocogni, alig fogytam, vagy vissza is szedtem amit leadtam, amíg nem változtattam az étrenden.

2014. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szálkásító táplálkozás.
2014. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!