Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok futni? 100...

Miért nem tudok futni? 100 métert sem bírok, már egy nagyon kevés futás után is úgy érzem, hogy a fejem szétrobban, tiszta vörös lesz és nem kapok levegőt!

Figyelt kérdés

Próbáltam már sokféle tanács alapján pl. a levegővételt, és hogy lassan kezdjek,de semmi! 5 éve már egyáltalán nem futok. Kb félévente egyszer elhatározom,hogy szeretnék majd amikor ismét rájövök,hogy 2 percnél tovább nem bírom akkor abba is hagyom,mert úgy érzem elájulok,a fejem lüktet,tiszta vörös lesz,és még a nyelvem is fáj! Mitől lehet ez? És hogy tudnám ezt kiküszöbölni? Egyébként nem vagyok kövér,de unom a szobában tornázást.

20L 175/63


2014. márc. 27. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a kaját sem árt nagyvonalakban helyre rakni mellé,
2014. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kajámmal nincs nagy baj,Rékázom is hetente 2x-5x,mivel ott nem kell "ugrálni" nincs vele bajom..egyedül a futást nem bírom.
2014. márc. 28. 18:14
 13/14 Csiß ***** válasza:
Kitartást nekünk :) Csak sikerül futni :)
2014. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Neked hozott valami változást?
2017. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!