Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jo lovas oktato Budapesten?

Jo lovas oktato Budapesten?

Figyelt kérdés
osztaly lovaglas szinten leginkabb de szeretnek minel jobban megtanulni, mar tobb lovardat neztem de a legtobb helyen tizeneves lanyok oktatnak, bertartasert cserebe, en pedig rendes lovas oktatot keresnek..

2014. márc. 27. 12:20
 1/8 anonim válasza:
Tattersall?:)
2014. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
arrol tobb rosszat hallottam, mint jot
2014. ápr. 15. 13:03
 3/8 anonim válasza:

Én oda járok, személyes tapasztalataim vannak.

Tény, hogy nem 20hektáros legelőn vannak a lovak, de aranyosak, szépek, okosak, jófejek.

Az oktatás pedig nagyon jó. Én rengeteget fejlődtem. Tény, hogy drága, de szerintem megéri az árát.

Vagy esetleg még a II. Kerületben van a Petneházy..Na ez viszont nem ismerem, de ide fogok járni szeptembertől.(Bezár a Tatter, felujítják)

Amit biztosan nem ajánlok: Favorit lovarda, Akadémia, Honvéd

2014. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen? vegulis lehet egy proba orat meger :) mennyibe kerul amugy?

Akademiat ismerem...hat egyezik a velemenyunk :)

2014. ápr. 15. 18:05
 5/8 anonim válasza:
6000ft/óra :)
2014. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Én edzőm régen a Tattibaban edzett,( hivatalos általános edző il. oktatóként.) Most csömörre kötözött ki "társával".

Egyáltalán nem tizen évesek.

Tapasztalt versenyzők és egyikük edzőket vizsgáztat. remélem így meggyőződtél. ;)

2500Ft egy óra.

Ha tényleg szeretnél egyből eléggé komoly versenyszintű edzésben részesülni akkor válaszd Bakos Anikót. Ő a kelemen lovardában van, és lovai is.

Ha úgy érzed, hogy neked kicsit talán első látásra "kedvesebb", kicsit gyengébb edzésre van szükséged Babsza Karolinát ajánlom. Ő a kelemen lovardától kb. 200m-re van. :)

Versenyzési lehetőség is van.

2014. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy esetleg a 17. kerületben van az Akadémia és a berri lovarda is. Róluk semmi mást nem tudok csak versenyen néha látom őket. :)
2014. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

A Berribe jartam, ott pont a tizeneves lanyok vannak, ezert is jottem el onnan. Akademiat nem ismerem meg :)

2014. máj. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!