Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a gyúrás, és a...

Az igaz hogy a gyúrás, és a harcművészetek, ill. a küzdősportok nem férnek össze?

Figyelt kérdés
Állítólag a súlyzós edzés lassít.

2014. márc. 27. 14:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Inkább arról van szó, hogy felesleges mert egy-egy küzdősportnak megvan az ideális testalkata ami kialauk szépen lassan a művelése közben A gyúrás meg elrontja ezt az ideális képet, de például birkózással Judoval meg ilyen közeli sportokkal összefér.
2014. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

és ezt ki mondta neked?

a 90es években kezdtem karatézni és testépíteni, azóta is csinálom ezt a két sportot, és semmi rosszat nem vettem észre.

2014. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A karatéban egyáltalán nem hátráltat?

Amúgy majd ju jitsu mellé akarok gyúrni.

2014. márc. 27. 15:45
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

karatéban hátráltatna?

az erőszintem, az kb olyan, mint egy bikának...versenyen kb mint a gőzmozdony olyan vagyok, letarolok mindent, ami előttem van.inkább előny, mint hátrány, nem is értem ki találta ezt a hülyeséget ki?

2014. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyik haverom mondta hogy a kettőt együtt nem szabad mert a gyúrás lelassítja a mozgásomat.
2014. márc. 27. 15:57
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
én meg több mint 20 év rutinnal mondom, hogy elég nagy marhaságot mondott a haverod.
2014. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 *Glissade* ***** válasza:
Baromság!
2014. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aikiboxer ***** válasza:

Nem baromság. Nálunk a (boksz)versenyzőknek _tilos_ súlyzós edzést csinálniuk. Persze sok bokszoló gyúr az izomtömeg miatt.


A súlyzós erőnlét inkább a testharcokhoz illik: judo, birkózás.

2014. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 *Glissade* ***** válasza:

Akkor mondjuk úgy, hogy versenyzői szinten nem fér össze minden fajta edzés.

De ez sem feltétlenül igaz, egy kis súlyzózás bele fér, de az hogy testépítő versenyző és profi Tai box- os legyél egyszerre; az nem fér bele!

2014. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 *Glissade* ***** válasza:

A balerinák sem súlyzózhatnak, mert féltik őket nehogy " bekössenek" az izmaik.

De miután már nem az operába táncol nyilván olyan edzést végezz a balett melett amilyet tudd/ szeretne.

2014. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!