Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bal mell alsó részére hogy...

Bal mell alsó részére hogy lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
A bal mellem alsó részére szeretnék gyúrni. Fekvőtámaszokat szabályosan nyomtam, de a jobb mellem izmosabb lett, ezért a balt is fel szeretném zákóztatni. Csak nem tudom hogy csináljam? ( konditermet légyszives ne ajánlatok)

#izom #gyúrás #fekvőtámasz #Gyúrás bal mell alsó részére
2014. márc. 28. 22:58
 1/9 aculluca válasza:
szeretnék fagyit enni, de légy szíves ne ajánlatok cukrászdát,vagy fagyizót. (röhögjél nyugodtan mert nevetséges) pont az van hogy az otthon edzéstől nem fog tudni felzárkózni a gyengébben fejlődő mellizmod.
2014. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem nyafogok, hanem csinálni szeretném.

Nem vagyok olyan hogy legyen izmom, de nem akarok megdolgozni érte. Csak kérdeztem, attól még nem kell bunkónak lenni....

2014. márc. 29. 08:51
 3/9 anonim ***** válasza:
#1, kifejted miért nem?
2014. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy külön kellene edzened, nem is nagyon tudod. A test amúgyis törekszik a szimmetriára, ha edzel rendesen, felzárkózik a bal is a jobbhoz.

Széles fogású tolódzkodás előre dőlve jó az alsó részre.

2014. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3#

Értem, végre valaki aki normális :)

Más edzéstervet nem tudsz + -ba ajánlani? :)

2014. márc. 29. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd ezeket, ezek között vannak edzéstervek izomcsoportokra felosztva is, meg egész testes is.

[link]

2014. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mellre ugye az 1 oszlop 3. ??
2014. márc. 30. 00:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden kép bal felső sarkában van írva hogy mire készült az edzésterv.

Ahova az van írva hogy chest, az kifejezetten mell edzésterv. De megtalálsz ott minden izomcsoportra edzéseket.

2014. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Köszönöm! :)
2014. márc. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!