Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 43 éves vagyok, állítólag nem...

43 éves vagyok, állítólag nem látszom annyinak.174 cm és 65 kg vagyok, ez szerintetek jó? Kéne fogynom? És szeretnék formásodni, izmosodni, milyen mozgást javasoltok? Konditerem kizárva, mert az itt nincs. Itthon szeretnék valamit.

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 21:02
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

Két dologra van szükséged: rendes kaja és edzés.


A kajához töltsd le a Sárga kapszula című könyvet az internetről (ingyenesen letölthető), ebben nagyon olvasmányosan le vannak írva az alapok.


A mozgásnak pedig saját testsúlyos edzést javaslok, ehhez vedd meg vagy töltsd le (de jobb megvenni, megér 4K forintot) a Fegyencedzés című könyvet. Ez egy saját testsúlyos, progresszív (azaz fokozatosan építkező) edzésprogram, amellyel már fél év alatt elég látványosan tudsz fejlődni. :)

2014. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ilyen korban nehezebben alakul át az ember?
2014. márc. 30. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

itt egy tőled idősebb ember kb 1 év edzés és helyes étrend után-

[link]

[link]

szóval ha rendesen edzel és eszel,akkor nem lesz nehezebb.

amire érdemes figyelni már ebben a korban az a törzs az alsó háti és a gerincmerevítő szakasz edzésének fontossága.

2014. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:
2014. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!