Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó edzőterem?

Valami jó edzőterem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 140 kg-mal. Végre elhatároztam magam,hogy kezdeni szeretnék valamit az életemmel. Este 8-ig dolgozom minden nap, szóval olyan hely kéne ami közel van a munkahelyemhez (13.kerület, Frangepán utca). A közelben van egy nagy Gym City, de én valami kisebbet keresek, ahol este 8 után alig vannak. Viszonylag olcsót és ahonnan nem néznek ki...

2014. febr. 24. 22:38
 1/2 Linus23 válasza:

Ezek hogy tetszenek?

Center Fitness - este 9ig vannak nyitva hetkoznap.

Arena Fitness - legalabb 9ig van nyitva.

Florian - Gilda Max:

Ugy tudom, hogy 24 oras nyitvatartasa van, de legalabbis este 10ig tuti nyitva vannak... (Bar Budan van, de az 1-es villamossal ott tudsz lenni pik-pak : )

2014. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovács János Szal. válasza:

Sehonnan nem néznek ki. Aki hajlandó edzeni és keményen küzdeni, az méltó a tiszteletre. Ha lejársz edzeni és évekig kitartóan csinálod, nem adod fel, akkor Te is méltó leszel rá.


Konditermet ajánlani nem tudok, de mindenképp olvass utána, hogy nagy testsúllyal milyen edzésformákat érdemes előnyben részesíteni, amelyek nem ártanak az egészségnek

2014. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!