Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 nap alatt nagyon elszokhatok...

8 nap alatt nagyon elszokhatok a futástól? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja heti három-négyszer járok futni, nem nagy távokat, 2-4 km között, de sokkal jobban megy, mint amikor elkezdtem, és jó a rendszeresség, látom magamon a változást. Jövőhéten iskolai kirándulásra megyünk külföldre, nem lesz lehetőségem kimenni futni (nem engednek el) és aggódom, hogy nagyon kihozna-e a formámból. Emellett még tornázok meg odafigyelek az evésre, csak vizet iszom, stb, a kaja részét meg tudom tartani szerintem. Tapasztalat, tanács? Ha visszajöttem, mennyivel érdemes elkezdenem?

2014. ápr. 3. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Ha hónapok óta csinálod, akkor mit számít 8 nap? A lényeg, hogy folytasd, ha visszajöttél. Kétlem, hogy óriási visszaesést tapasztalnál. Az pedig, hogy mennyivel kezdd, érezni fogod. Megpróbálsz 2km-t, és ha simán bírod, akkor futsz még.
2014. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért kétlem hogy a napi 2-4 km futástól annyira nagyon formában lennél, hogy 8 nap miatt aggódni kéne :D Mármint vágom hogy azt hiszed hogy napi 4 km futás tök sok mert ahhoz viszonyítasz aki nem csinál semmit és úgy tényleg sok, de am ez gyakorlatilag napi 20 perc futás max :D Nem azért hogy mennyire felvágjak vele vagy ilyesmi de én napi 10km fölött szoktam futni. Csak hogy lásd hogy ilyen is van. Egyik szakasztársam napi 2 órákat fut mondjuk ő a maratont is elég durva idő alatt futja. Csak hogy lásd hogy ilyen is van :Dam 8 nap alatt nem esel vissza, az elején lassabban kezd ne feszülj a tempón a lényeg hogy a ritmusára kapj rá előbb.
2014. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat :)

Tudom, hogy olyan is van, rengeteg ismerősöm fut. De nem nagyon érdekel, ki mennyit fut, kics-szett büszke vagyok magamra, hogy elkezdtem, és majd eljutok a 10 km-ekhez is. Nem nagy teljesítmény még ez a futókhoz meg maratonokhoz képest, de szép, hogy elkezdtem és nem hagytam abba. Nem kezdhetem maratonokkal, és ahogy tapasztaltam, egy futó se kezdett el ordibálni velem, amikor másodszor köröztek le a pályán, ők is kezdték valahol :D

2014. ápr. 4. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, nehogy félre érts nem is azért mondtam. Ne is azzal foglalkozz ki hogy fut. Nagyon jó hogy elkezdted és csináld csak, mert egészséges. (hiába mondja bárki hogy nem az)
2014. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát a fodrászomnak a térdével van baja, egyébként meg szeret futni. De az állóképsségem is javult már ennyi idő alatt is (persze emellett étrend, zumba, jóga meg torna) szóval tényleg örülök, hogy elkezdtem.
2014. ápr. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!