Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlotok...

Milyen fehérjét ajánlotok kezdőknek? 16/f

Figyelt kérdés
Most kezdtem el konditerembe járni. Illetve mennyi szedjek mert az egészségem nem szeretném tönkretenni.

2014. ápr. 12. 18:09
 1/4 anonim válasza:

Testsúlyod megszorzod 1,5-el, (2 neked túl sok lenne szerintem.) Viszont ha sokat nősz még akkor finoman a kondizással, nem jó túl fiatalon kezdeni. Attól függ mit eszel, ha alapból sok csirkét és tojást eszel akkor lehet nem is kell neked kiegészítő. Biotech usa zero fehérje jó minőségű és finom, én ezt iszom, de részben azért, mert vega vagyok. 84% tejfehérje, aszpartám és cukormentes.

Először azt kéne belőni jelenleg mennyi fehérjét eszel.

2014. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
grammban értendő a testsúly x 1,5. :)
2014. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egészségedet semmiképp se teszed tönkre a fehérjével.Alapjában véve először tényleg a kajád legyen meg.Ha tömegelsz,akkor ez napi kb 2g/tskg fehérje alsó hangon és 4-6g/tskg ch.Ha ez megvan,akkor jöhet a fehérje,lehetőleg tejsavó eddzés utánra.Ez a pénztárcádra van bízva.Lehet az mhn whey,myprotein,100% whey pro vagy akár a full force termékek,bár sokak szerint ez utóbbi nem éri meg az árát.A lényeg,hogy csak ellenőrzött mindőségű tápkieget vegyél.
2014. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szeretnék írni neked egy szép szöveget, de úgyis sokan lefognak engem hülyézni és el fognak küldeni egy másik tájra....Na most ugye a fehérjepor sokkal gyorsabban szívódik fel mint ahogy pl: a csirkemellet emészted. A gyorsabb felszívódás miatt leterheli a májad és a veséidet a por, ez mellett rengeteg sav termelődik. Túl gyorsan emészted meg, ezáltal hamarabb és a normálisnál sokkal több kerül a véráramba. Ezért okozhat problémákat, mint pl:érrendszeri problémákat, vesebajt, májproblémákat.

Ez nem egyből alakul ki, de egy idő után biztos hogy károsodást okoz. Ha egy szervedet állandóan túlterheled az bizony megbetegszik. Sokan kimondják a veszély okát "Csak annyi hogy gyorsabban szívódik fel" pont ez az amiért bajt tud okozni.

2014. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!