Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni, ha napi...

Mennyit lehet fogyni, ha napi 380-500kalóriát égetsz el?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy edzésprogramot,ami 1 órás edzéssel 380-500 kalóriát éget el.Ha heti 3x csinálnám mennyit tudnék fogyni?Érdemes előfizetnem erre az edzésre?Nincs a lakóhelyemen edzőterem,ráadásul 2 kisgyerekkel vagyok itthon,és igazán szeretnék lefogyni a szülés után.Most 80 kg vagyok és kb.165 cm.Igen csak kövérnek érzem magam.
2014. ápr. 14. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

1 kiló zsír több EZER kalória..


A leadásához a legfontosabb egy jó szálkásító (diétás) étrend,az edzés másodlagos.


A hirdetés kamu abból a szempontból hogy nem lehet megmondani ki mennyi kalóriát éget el.

Milyen edzés és mennyibe kerül?

2014. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naponta meg úgyse fogod csinálni de nem is kell.

Heti 3-4 alkalom.

2014. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem drága 2 credit 500 körül van,korlátlanul tudom használni,csak ugye 2 gyerek mellett minden fölösleges kiadás számít.ha tudnám,hogy tényleg használ hasznos lenne

Fit video oldalt nézegettem

2014. ápr. 14. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb zsírégető mozgás a kimért tempójú,egyenletes futás ami uggye semmibe sem kerül csak nehezebb magadat rávenni.

Inkább fuss.

2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzéstervet magadnak is össze tudsz állítani, ezért felesleges fizetni. Az internet tele van velük. Amúgy sem azt nem lehet megmondani, edzésenként mennyi kalóriát égetsz el, sem azt hogy mennyit fogsz fogyni. Egy kg zsír 9000 kcal. A heti fél-1 kg fogyás a normális. A legegészségesebb diétás étrendeket testépítő oldalakon találod. pl.: [link]
2014. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!