Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 1 órát futok letudnék...

Klesk kérdése:

Ha napi 1 órát futok letudnék fogyni?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi idő múlva látszana meg?

2014. ápr. 10. 23:29
 1/6 fGhw39-84th ***** válasza:
74%
Nem fogsz napi 1 órát futni. Teljesen felesleges ezzel áltatnod magad.
2014. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tkodit ***** válasza:
Éppenséggel nem lehetetlen napi egy órát futni, csak nem a legjobb megoldás. Az izmoknak keményebb stimuláció kell, hogy ne veszítsd el őket a diéta mellett. Ha már itt tartunk. Említettem már, hogy a diéta a LEGESLEGFONTOSABB része a fogyásnak?
2014. ápr. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fGhw39-84th ***** válasza:
Na igen. Napi egy óra futás nem elvileg lehetetlen, hanem gyakorlatilag azoknak, akik itt a GyK-n kérdezik, hogy mennyi idő alatt fog meglátszani. :D
2014. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést felteszed, akkor valószínűleg lövésed nincs a futásról, és még sosem próbáltál többet futni, mint, hogy elérd a buszt. 1 órát futni az edzett, jó fizikumú, több éve ezt csináló ember tud. És igen, rajtuk meg is látszik. Ahhoz hogy eljuss oda, hogy egyfolytában 1 órát fuss, ahhoz jó sokat kell edzened. Pláne, hogy mindennap, ami nem is egészséges.

Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt tessék-lássék alapon felteszel egy kérdést. A kérdésedből ítélve nincsenek komoly szándékaid.

2014. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy dolgot mondok:Nem vagyok különösebben hajlamos a hízásra, van izomzatom is viszont a napi több tábla csokinak köszönhetően elhíztam.Már -27 kilónál járok, még 10-12 van hátra.Vért kellett izzadnom érte.Nem csak az edzőteremben.A kajával való szarakodás is ehhez tartozik valamint az állandó figyelése az anyagcsere gyorsaságának.A hozzáállásodból ítélve soha nem fogsz lefogyni.Embert próbáló feladat.
2014. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, a kaja a lényeg. Én úgy híztam vissza vagy 10 kg-ot, hogy közben felkészültem egy félmaratonra. Nem vagyok rá büszke, én is a táplálkozásra nem figyeltem oda, önmagában a futás nem sokat jelent.
2014. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!