Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlattól lesz...

Milyen tornagyakorlattól lesz kisebb a combom és formás fenekem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 18:41
 1/7 Osynho ***** válasza:
mindennek az alapja a táplálkozás. csak tornazastol egyiket se ered el. kisebb combod (tehat zsírból fogyás) szalkasito diétatol es ae rob mozgastol lesz, formás feneked meg súlyzós edzesektol (guggolas, kitörés, stb) + tomegnovelo etkezestol.
2014. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gyakorlatoktól hanem rendes edzéstől,étrendtől,pihenéstől.
2014. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NINCS helyi sírégetés ha kisebb lesz a combod akkor mindened kisebb lesz (mell has kar stb) enyitt tennék hozzá az előttem lévőkhöz
2014. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jobbikostibi válasza:
0%
csak a plasztikai sebész segíthet
2014. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3.nak igaza van. Kifejezetten combodból nem tudsz fogyni.

Hiába a combod edzed jobban, nem onnan fogsz jobban fogyni.

Persze természetesen fogyáson kívül (utána) izom építésre megvan hogy kifejezettena combod és a feneked kell edzeni, hogy formás legyen.

2014. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Saját tapasztalatomat ajánlom,futás minden nap...az első 3-4 nap nehéz ilyenkor séta futás séta futás de néhány nappal később már kilóméterelet fogol futni és akkor már minden nap formásabb leszel.Én igy szoktam többet ér mindennél.
2014. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aculluca válasza:
a futástól elfogysz, ha vékony lábakat akarsz akkor csináld, ellenben ha szép formás lábat és kerek segget, akkor guggolás illetve kitörés, atom jó popót, és combot lehet ezekből faragni.
2014. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!