Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékonyabb karok? Hogyan?

Vékonyabb karok? Hogyan?

Figyelt kérdés
Elég duci lány vagyok. 16 éves. Fogyni szeretnék, ezért elkezdtem futni és naponta minimum 10 km-t biciklizek (nagyjából egy hónapja így járok suliba, de ha külön órákra is megyek akkor még 10..) Kezd látszani a pozitív hatása, mintha vékonyabbak lennének a lábaim. :) Szeretném ha a karjaim is fogynának, de eddig semmi változást nem látok.. Milyen mozgásformát/gyakorlatot tudnátok ajánlani erre? Súlyzózásra gondoltam.. szerintetek? :)

2014. ápr. 16. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs helyi zsírégetés, nem tudod irányítani semmilyen gyakorlattal, hogy honnan milyen ütemben fogyj. Ez genetika, hogy ki, honnan milyen ütemben ad le zsírt. De ettől persze még mehet a súlyzós edzés is, mert így legalább az izmokból többet megtarthatsz, ami adja a szép formát. Viszont ne várd, hogy ahová edzel onnan jobban fogysz. Továbbra is kell szálkásító diéta és aerob edzés is.
2014. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Lengesd a karodat oldalra, meg pörgesd körbe előre-hátra, esetleg szerezhetsz valami súlyzót is, de kicsi súllyal kezdd, ne egyből valami nagyonnaggyal! De am én nem értek hozzá, csak tippek
2014. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát tényleg nem értesz hozzá, egetverő baromságokat írtál. De akkor minek adsz tanácsot, ha gőzöd nincs a dolgokról.
2014. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak csináld és meg lesz az eredménye. Én is így voltam 92-ről fogytam 78-ra. Bár én férfi vagyok, de a nagy hasam már nagyon kellemetlen volt. Azóta kicsit felszedtem, de csak 3-5 kilót. A súlyzózástól izmosabb leszel. :)

Sok sikert hozzá!

2014. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne írjunk már hülyeségeket. Döntsük el, hogy mit szeretnénk, az emberi testnek ugyanis vannak korlátai, amiket nem Te szabsz meg sajnos.

Az első válaszoló leírta a lényeget, helyi zsírégetés nincs.

2014. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket én írtam,attól fárad, szóval izommá gyúródik át a zsír, nem tom, aki lepontozott, mi lelte:D:D:D
2014. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokan pontoztak le téged, mert egy bődületes fasságot, egetverő baromságot írtál, de most még überelted is. A zsírból soha a büdös életben nem lesz izom. Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor ne oszd itt az észt, iszonyatosan el vagy tájolva kisgyerek!
2014. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj má', rosszul fogalmaztam, azt nem szó szerint értettem, hanem, hogy az lesz helyette:D:D:D:D Miért, akkor szerinted mivel erősítse meg fogyassza a karját, ha konditerembe pl nem tud menni, mert nincs keresete, mert iskolás?
2014. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt is leírtam, hogy nincs olyan hogy karból fogyni. Nem lehet irányítani a fogyást. Szálkásító diéta és aerob edzés (kocogás, bicaj, lépcsőzés, stb) kell és majd lemegy a zsír onnan is. Ezt nem lehet gyakorlatokkal befolyásolni. Ezt kellene már végre megérteni.
2014. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó, zsír:D:D:D Én nyomtam egy zöld kezet neked:D:D:D
2014. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!