Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell hátrafele bukfence...

Hogyan kell hátrafele bukfencezni?

Figyelt kérdés
Már ezerszer próbáltam, de sehogyse meg.:-S Az előre bukfenc még csak megy valahogy, de hátrafele törik ki a nyakam, esek le a matracról. Nem tudna valaki segíteni? Következő tornaórán ebből felelünk, s én nem megcsinálni rendesen:(
2009. dec. 22. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

kisebb terpeszből indítsad. és gyak hagyd magad hátrafele "dőlni" kinyújtott lábakkal, amikor a segged éri a talajt, akkor a lendületet használd ki. jah a kezeid legyenek ott a fejed mellett.


nmtom, hogy írjam le másképp, h érthető legyen megvallom:)

2009. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Kisebb terpeszből nehezebb szerintem. Ha nem terpeszeset kell csinálni, akkor tedd szorosan egymás mellé a két lábfejed, a két kézfejed visszahajlítva a füled mellé. Készülj rá, hirtelen mintha le akarnál gugolni, és mikor már majdnem teljesen legugoltál, mint ha hátra akarnál dőlni (közben a két tenyered a füled mellett), a lábaid behajlítva lökd hátra, és így hátravisz a lendület. Gyakorold!:D Sok sikert!:)

18/L

2009. dec. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, a nyakad pedig közben szorítsd a mellkasod felé, így nem "törik ki". :))
2009. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!:)
2009. dec. 23. 08:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaaaaaj utálok bukfencezni!:((nincs elég lendületem ahoz, hogy átforduljak....Nincs eseteg egy videó ahol bukfencezik valaki előre és hátra?:-S
2010. jan. 28. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

De kretén vagy!Ugyanúgy mint előre csak éppen hártafelé gurulsz!Látom te se láttál még életedbe sportlétesítményt!Meg kell fordítani a forgásirányt!Vedd vedd fel videóra és játszd le visszafelé a felvételt!

By: Kudzso

2010. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Hát öcsém tényleg nagy láma vagy! Semmi extra nincs benne bár lehet hogy testalkatra is kretén vagy mint agyilag mert ebből a kérdésből az jön le te IQ Fighter!!!!!!!
2010. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

én se tudtam soha megcsinálni mikor még 6-7. osztályba kellet.de egy idő után már nem is érdekelt megmondtam hogy nem tudom megcsinálni és ez van:D

és 46kg voltam úgyhogy ez nem testalkattól függ szerintem.

2010. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én egy kretén, bunkó paraszt vagyok amiért nem tudom megcsinálni a hátrafele bukfencet, de ti se lehettek többek, ha egy ennyire szerintetek egyszerű kérdésre nem vagytok képesek normális, hasznos választ adni...
2010. jan. 28. 18:19
 10/11 anonim válasza:
45%
hát ti idióták vagytok...ez nem testalkat kérdése -.-"...régebben nem voltam sovány és simán ment-megy...de a válasz: próbáld meg állásból sztem úgy könnyebb (én mindig így csinálom mert így nagyobb a lendület...)jah és közbe nem szabad beparázni mert akkor nagy a valószínűsége, hogy elveszted a lendületed!szal ne kaksizz be hogy bevered valamid meghogy lesel a matracról és akkor biztos sikerül.
2010. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!