Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportokat tudtok...

Kocsis Izabella kérdése:

Milyen küzdősportokat tudtok ajánlani amiben nincs ütés rúgás?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a küzdősportok többségében vannak ütések-rúgások...És csak egyet tudok ami a judo...A karatét azért nem mert az egyik barátom jár erre és kérdeztem tőle hogy milyen és elmesélte ami hát...nem tetszet!Köszönöm a válaszokat!:)

2014. ápr. 18. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarod, hogy fájdalmat okozzanak akkor ezek nem neked valók, amikor földhöz vágnak vagy fojtogatnak, ízületet feszítenek ugyanúgy nem kellemes érzés.
2014. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább babázzál, az nem fáj.
2014. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 real971118 válasza:
akkor kérlek szépen maradj a futásnál vagy a nettezésnél bár van egy ami nem ütés és rúgás de van benne egy kis fájdalom és egy kis fizikum is kell hozzá ez lenne Aikido. Itt edzés és gyakorlás alatt van pár fájdalmas mozdulat amikor rajtad mutatják be és páros edzés van.
2014. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!