Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a combomat...

Hogyan tudnám a combomat szálkásítani? Illetve az oldalamon, derék vonalban túl sok a fölösleg. Onnan hogyan lehet leadni?

Figyelt kérdés

kérlek titeket, hogy csak értelmes válaszokat adjatok!

14,5/L



2014. ápr. 20. 10:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy melyik az a hobbi szerű sport amivel combot ehet szálkásítani, edzeni?
2014. ápr. 20. 10:36
 2/11 Galaxis. ***** válasza:

A szálkásítás fogalmával sokan nem vagytok tisztában!

Na de a lábat lábgyakorlatokkal lehet edzeni (olvass utána mik ezek) a oldaladon pedig az oda (irányuló mozgásokkal) +diéta. De segít ebben a futás, biciklizés is stb.

2014. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
még mindig a diétától fog a zsír lemenni, az edzés csak impulzust adja az izmoknak.
2014. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A szálkásítás = zsírból történő fogyás, lehetőleg izomvesztés nélkül. A szálkásítás nem izomnövelés. Örülünk, ha nem vesztünk izmot. Diéta alatt naturálban nem lesz izomnövekedés, max nagyon kövér kezdőknél kis ideig.


Nincs helyi zsírégetés, nem lehet egy területet szálkásítani. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét semmilyen gyakorlattal. Nem onnan fogysz, amit edzel. Ezekkel kell tisztában lenni. Mindenkinél genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy.

Ha zsírt akarsz leadni, akkor szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-60 perces aerob edés és majd lemegy a fölösleg az óhajtott részről is. De irányítani nem tudod. Ez van sajnos.

2014. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Galaxis. ***** válasza:
0%
nagyon ügyesen bemásoltad azt amit interneten olvastál!
2014. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Rám gondolsz? 29 éve edzem, talán van egy kis tapasztalatom. Nem értem mi ez a támadás, minden szó igaz amit írtam.
2014. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
ja és anyukádat vádolt meg kisgyerek, hogy másol. Én mindent fejből írok, nekem nincs szükségem másolásokra.
2014. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Galaxis. ***** válasza:
0%
Juj de felszívtad magad! Szóval ha igaz, hogy 29 éve edzel akkor már a 40 évet is elkerülted. Ezzel csak annyit, hogy ennyi idősen 20 év körüli gyerek eszével rendelkezel ha így megsértődsz ezen. Kis csicska :D
2014. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tkodit ***** válasza:
A válasza hasznos, és idevágó volt, szóval az se lett volna gáz, ha másolta volna... Elment az eszetek srácok?
2014. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
galaxis, nem sértődés, de most te tényleg mit vártál? Hogy te beugathatsz nekem megvádolva, hogy másolok bármit is? És akkor majd én szerinted annyiba hagyom? Gondolkozz már a kis agyaddal kiskocsog! Ez nem kor kérdése, hogy az ember nem tűri el az alaptalan gyanúsítgatást!
2014. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!